Gazeteler, gazete manşetleri 16 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

16 Mayıs 2017 Salı günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti ve Trump ile olan buluşması Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Mayıs 2017 - 07:37

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 16 Mayıs Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Örgütteki çözülme nedeniyle paniğe kapılan FETÖ'nün itirafçıları infazla tehdit etmesi işe yaramadı. Tehdit edilen itirafçılar gizli tanık oldu haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ'nün ölüm tehdidi sökmedi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Trump'ın bugün Beyaz Saray'da gerçekleştireceği görüşme, ikili ilişkilerin rotasını belirleyecek FETÖ, YPG, Rakka ve Irak haberine yer veren gazete, "İlk defa yüz yüze" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, Alman vekillerin İncirlik'teki askerleri ziyaretine ikinci kez izin vermeyince, Almanya bölgede yeni üs arayışına girdi. Başbakan Merkel, Alternatiflerden biri Ürdün  dedi haberine geniş yer veren gazete, "Çekilme sinyali" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rusya lideri Putin, PKK'nın Suriye'deki uzantısı olan YPG ile çalışmayı sürdüreceklerini açıkladı. Tıpkı ABD gibi, kırmızı çizgimizi yerle bir etti haberine geniş yer veren gazete, "Erdoğan'ın Çin'deki görüşmesinden saatler sonra... Trump'la görüşmesine saatler kala... Sırtımızdan vurdu. Sen de mi Putin" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasaında bu sabah, ABD, Musul için hiçbir şey yapmadı. Rotayı Suriye'ye kırdı. YPG'li teröristlerle Rakka'yı almaya kalktı. İkazlara kulak asmadı. İşte Erdoğan da bugün Trump'la bu konuları ele alacak. Net tavrı ortaya koyacak haberine geniş yer veren gazete, "Noktayı bugün koyacağız Kafayı DEAŞTirin" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Engin Keskin, İstanbul Beylikdüzü'nde villaların bulunduğu lüks sitede güvenlik görevlisiydi. Eşi ve 3 yaşındaki oğlu Emrey'le birlikte sitenin lojmanında yaşıyorlardı. Emre sitenin havuzunu çok seviyordu. Anne - Babası da yaz gelsin seni havuza sokacağız diyorlardı. Emre evin açık kalan kapısından dün dışarı kaçtı ve o çok sevdiği havuzda boğuldu haberine geniş yer veren gazete, "Çok sevdiği havuzda boğuldu" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Mayıs ve  16 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Mayıs 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..