Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 16 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

16 Nisan 2017 Pazar sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Referandum sabahından Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Nisan 2017 - 07:42

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 16 Nisan Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, 55 milyon seçmen Cumhurbaşkanlığı Hkümet Sistemi'ni öngören anayasa değişikliği referandumu için bugün sandık başına gidiyor, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet için haydi sandığa" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye bugün Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini getiren 18 maddelik yeni anayasa değişikliğini oylamak için sandık başına gidiyor. Halk oylamasında yurt içinde 55 milyon 319 bin 222 seçmen, 167 bin 140 oy kullanacak. Cezaevlerinde 461 sandık kuruldu haberinegeniş yer veren gazete, "Söz sırası millette" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 18 maddelik, Anayasa değişikliği için bugün yurtiçinde 55 milyon 319 bin 222 seçmen, 167 bin 140 sandıkta oy kullanacak haberine yer veren gazete, "Söz sandıkta" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, İngiltere Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı ile bağımsızlık hayali kuran Barzani'nin harita üzerindeki pazarlığının fotoğrafı ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "İşte olay fotoğraf" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 55 milyon seçmen, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için sandığa gidecek Türkiye'nin geleceğine karar verecek haberine yer veren gazete, "Söz milletin" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah yeni anayasa için yapılacak referandum haberine geniş yer verirken, Bugün sandığa gitmeyenin şikayet etmeye hakkı yok! Oy ver... "Yarın işte bu Türkiye'ye uyanmak istiyoruz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Nisan ve 16 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Nisan 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..