Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 16 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

16 Şubat 2017 Perşembe Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Şubat 2017 - 09:06

Türkiye ve dünya gündemi bu sabah gazete manşetlerine böyle yansırken, 16 Şubat Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi bugün ana sayfasından, Örgüt abilerinin ifadeleri, FETÖ'de yaşanan paniği ortaya koydu: Bize Işık Evleri'ni kapatıp başınızın çaresine bakın talimatı geldi haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ'den evleri kapatın talimatı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez turunda Katar'daki El Arab gazetesine konuştu. Suriye için Halep'teki ateşkes, Astana görüşmeleri önemli ve ciddi alımlar. Tünelin ucunda bir ışık göründü. Bunu daha da büyüterek, tünelden, kaostan çıkmamız gerekir diyen Erdoğan Türkiye'deki basın özgürlüğünün, Batı'daki pek çok ülkeden fazla olduğunu, bu konuda yaygara yapıldığını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Tünelin ucunda ışık göründü" manşetinni attı.

- Hürriyet gazetesi bu sabah ana sayfasında, Beykoz'da 61 metrelik sondaj kuyusuna düşen yavru köpek Kuyu'nun 13 günlük mücadelenin ardından kurtarılması Türkiye'yei sevince boğdu haberine yer verirken, "Kuyuda buluştuk" manşetiyle habere yer verdi.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2011'de FETÖ'cü yargı ve polisin kumpasıyla başlayan Oda Tv davasına Sözcü Yazarı Soner Yalçın'ın bu sözleri damga vurdu, FETÖ mağduru Soner Yalçın'dan tarihi savunma; "Fevlet kandırılırken biz hakikatlerin sözcüsü olduk" manşetiyle haberi duyurdu.

- Yeni Şafak gazetesi bugün ana sayfasında, 15 Temmuz gecesi üniformalı teröristlerin Türksat'ı bombaladığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. 13 kişilik darbeci ekip yayınları kesmeyi başaramayınca Akıncı Üssü'nden havalanan F-16 uçağı, saat 03:12 ile 03:20 arasında Türk bayrağı asılı büyük anteni hedef alarak 4 bomba bıraktı haberine geniş yer ayıran gazete, "Alçaklar böyle vurdu" manşetiyle okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bugün, Teröristbaşı Gülen'in yargıdaki şakirtleri, Selam-Tevhid kumpasında binlerce kişiyi dinletti. Ev hanımının sabun siparişini bile terör delili gösterdi. Hesap sorulunca da olur böyle şeyler dedi haberine geniş yer veren gazete, "Hacı Şakirt" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'den görülmemiş hainlik. Alçaklar, PKK adına eylemlere katılan kişiyi sicilini teimizledikten sonra, çalıntı sorularla Harbiye'ye sokmuş haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ PKK'lıyı suba yaptı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Siyasetin son yıllarda gerginleştirdiği Türkiye Kuyu'da birleşti! İstanbul Beykoz'da 61 metrelik kuyuya düşen yavru köpek için devlet de millet de 11 gündür seferberlik halindeydi. Kuyu adı verilen yavru köpeğin kurtarıldığı anlar Türkiye'yi sevince boğdu haberine geniş yer veren gazete, "El Ele Mucize" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Şubat ve 16 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Şubat 2017 Perşembe Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..