Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 16 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

16 Temmuz 2017 Pazar günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.Yıldönümü ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Temmuz 2017 - 07:37

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 16 Temmuz Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, 15 Temmuz'daki hain FETÖ darbesini kahramanca tarihe gömen Türk milleti zaferin birinci yıldönümünde yeni bir demokrasi destanı yazdı. 81 ilde meydanlar milli birlik ruhuyla doldu taştı. 250 şehit için en görkemli anma Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milyonlarla buluştuğu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gerçekleşti haberine geniş yer veren gazete, "İşte Millet Bayrak Vatan Başkomutan; 15 Temmuz 2016 Direnişten 15 Temmuz 2017 Şahlanışa" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümünde sokaklara çıkan milyonlar, Türkiye'nin demokraside ne kadar kararlı olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterdi haberine geniş yer veren gazete, "Burası 15 Temmuz Şehitler Köprüsü; Millet Nöbette" manşetini attı. 

Alt başlığında ise; "FETÖ'cülere Guantanamo Elbisesi" başlığını attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü hainlerin darbe girişimine karşı halkın yazdığı destannın yıl dönümü 81 ilde milyonlar tarafından anıldı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde başlayan törenler 250 şehit ve 2 bin 193 gazinin unutulmayacağını bir kez daha gösterdi haberine yer veren gazete, ""Unutmayacağız" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü kalkışmayı bastırırken şehit olan 250 Vatan evladı törenlerle anıldı, Milli Birlik Yürürüşü yapıldı haberine geniş yer veren gazete, "İstanbul'da yüz binler köprüye aktı; Demokrasi için Şehitler için Türkiye için" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah,  FETÖ'nün darbe çetesine geçit vermeyen millet, yine meydanlara çıktı. 81 ili Ay-Yıldızlı bayraklarla donattı. Tek ses tek nefes olup dünyaya haykırdı; "15 Temmuz'un Yıldönümünde 80 Milyon Nöbette İşte Türkiye;  Bu vatanı Asla Bölemeyeceksiniz" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1 yıl önce FETÖ'cü hainlerin savaş uçaklarına, bombalarına, kurşunlarına canları pahasına siper olan Türk halkı, 15 temmuz'un yıldönümünde yine tarih yazdı. 81 ilde aynı saatte sokaklara dökülen halk, demokrasiyle olan bağlılığını dosta düşmana bir kez daha gösterdi haberine geniş yer veren gazete, "Halkın yazdığı Destan" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 16 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..