Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 17 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 17 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

17 Mart 2017 Cuma günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

17 Mart 2017 - 08:19

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 17 Mart Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

17 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandumda Hayır kampanyası yapan CHP yönetimi, vatandaşı ikna edemeyince hırçınlaşıp saldırganlaştı haberine yer veren gazete, "Vatandaş CHP'nin ayarını bozdu" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'un kara kutusu Öksüz'ün firarına ilişkin soruşturmada üst düzey istihbaratçı polis ve memurlara adli kontrol ile yurt dışı yasağı geldi haberine yer veren gazete, "Öksüz firarında 28 isme yasak" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hürriyet gazetesi ve CNN Türk'ün darbeci askerler tarafından 15 Temmuz gecesi basılmasıyla ilgili soruşturma tamamlandı, 19 asker hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet istendi haberine yer veren gazete, "Mermi namluda baskına geldiler" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'da darbecilere meydan okuyan Başsavcı Vekili Necip Cem İşçimen'in FETÖ''nün siyasi ayağına işaret ettiği için alındığı iddia ediliyor haberine geniş yer veren gazete, "Karanlık ilişkileri çözmüş, FETÖ'cülere 69 dava açmıştı: Darbeyi önleyen savcı kızağa çekildi" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda'da ırkçılık yarışına dönen seçim sonucu siyaseti daha da parçaladı haberine yer veren gazete, "Avrupa siyasi krize giriyor" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda Başbakanı Rutte, oy için faşist Wilders'e özendi. Gurbetçilerin üzerine köpeklerini gönderdi. Ama sandıkta tokadı yedi. Hem Türkiye'yi hem seçmenini kaybetti haberine yer veren gazete, "Hoştçakal" manşetini attı. 

- Akşam gazetesi bugün ana sayfasında, Türkiye'ye karşı faşist uygulamalarını artıran Hollanda, ağızındaki baklayı çıkardı: İstanbul'da yapımı süren 3. Havalimanı açılırsa Schiphol Havalimanı biter haberine yer veren gazete, "3. Havalimanı bizi bitirir" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa Birliği'nin genişlemeden sorumlu eski komiseri siyasetçi Verheugen: Türkiye'nin şu anki tepkisi Avrupa'nın suçu. Yeni bir başlangıç için dürüst olmalıyız. Avrupa ailesi içinde Türkiye'ye eşit haklara sahip bir yer vermeliyiz. haberine yer veren gazete, "Türkiye'ye hiç dürüst davranmadık" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 16 Mart ve 17 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 17 Mart 2017 Cuma günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..