Gazeteler, gazete manşetleri 17 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 17 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

17 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti ve Trump'la gerçekleştirdiği görüşmesi Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

17 Mayıs 2017 - 07:43

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 17 Mayıs Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

17 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; YPG/PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap alınması küresel düzeyde varılan mütabakata kesinlikle uygun değil haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump görüşmesinde net konuştu; Bölgenin geleceğinde terörün yeri yok" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, tarihi dönüm noktası diye tanımladığı Beyaz Saray'daki görüşmenin ardından ABD'nin  YPG'ye desteği ve Gülen'in  iadesi konusunda önemli mesajlar verdi; Trump ABD-Türkiye ilişkilerini övdü haberine geniş yer veren gazete, "İlişkimizi kimse yenemeyecek" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Beyaz Saray'da kritik buluşma Erdoğan Terör örgütü YPG'ye verilen destek kesilmedi. FETÖ lideri Fethullah Gülen ve örgüt üyelerinin Türkiye'ye iadesi için gereken yapılmalı haberine geniş yer veren gazete, "İki net mesaj" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, muharrem İnce, kişisel beklentim için siyaset yapmıyorum. Denenmiş ama başarısız olmuş yöntemlerle başarı olmaz dedi ve şöyle devam etti haberine geniş yer veren gazete, "CHP'li İnce, tartışmalarındaki partisine böyle seslendi; Testi kırılmadan önce uyarıyorum" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Beyaz Saray'da tarihi zirve, Erdoğan, ABD Başkanı Trump'la ilk yüz yüze görüşmeyi yaptı. Zirvenin ardından kameraların karşısına çıktı. Terör örgütü YPG'ye silah verilmesi, FETO'nun iadesi ve Suriye krizi hakkında Türkiye'nin taleplerini sıraladı haberine yer veren gazete, "3 net mesaj" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı erdoğan ortak basın toplantısında Başkan Trump'ın yanında ve dünyanın gözü önünde gerekenleri açık açık söyledi. Terör örgütü YPG'ye Amerika'nın ağır silah vermesi konusundaki tepkisini dile getirdi. FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesini istedi haberine geniş yer veren gazete, "Gerekeni söyledi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 16 Mayıs ve  17 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 17 Mayıs 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..