Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 17 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 17 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

17 Şubat 2017 Cuma günü Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

17 Şubat 2017 - 09:19

Türkiye ve dünya gündemi bu sabah gazete manşetlerine böyle yansırken, 17 Şubat Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

17 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bugün, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Demirören Medya'yı ziyaretinde yeni anayasanın  darbelere müsade etmeyen bir sistem getirdiğini söylediği haberine yer veren gazete, "Yeni anayasa darbesavar" manşetini attı.

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kontrol altına aldıkları El Bab'ı DEAŞ'lı teröristlere dar eden kahramanların zafer sevinci fotoğraflara yansıdı, "Zaferin fotoğrafı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi bu sabah ana sayfasından, Haymana'da lise müdürü S.K. yurtta kalan erkek öğrencilerin Bize cinsel istismarda bulundu şeklindeki resmi ifadelerine rağmen serbest bırakılınca şu sorular gündeme geldi haberine yer veren gazete, "Haymana soruları" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasından bu sabah, Referandumda Evet çıksın diye Hayır'cıları terörist ilan ettiler, yetmedi son olarak İç savaş tehdidi savurdular... Hak ise başlıktaki cevabı verdi haberine yer verirken, "Evet de çıksa, Hayır da çıksa kardeşlik bozulmaz: Ne yaparsanız yapın bu milleti birbirine asla düşüremezsiniz" manşetini attı.

-  Yeni Şafak gazetesi bu sabah ana sayfasında, Fırat kalkanı Harekatı'nda önemli bir eşik daha aşıldı. Mehmetçik ve ÖSO, stratejik El Bab ilçesini terör örgütü DEAŞ 'tan temizleyip, kontrolü tamamen sağladı. Türkiye'nin sınırdaki hedefi Münbiç ve Rakka haberine geniş yer veren gazete, "El Bab Tamam" manşetini attı.

-  Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan ve Gül'ün eski Başyaveri Özdaban, FETÖ'cü çıktı. Cep'ten teröristbaşı Gülen'in videolarını izlediği tespit edilince de hiç utanmadı. 73 yaşındaki babasını suçladı: Ben apmadım o yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Babasını sattı" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, FETÇ'nün Diyanet'e sızan adamlarının, cuma hutbeleri yerine Zaman gazetesi yazarı Ahmet Şahin gibi isimlerin yazılarını okuduğu belirlendi haberine yer veren gazete, "Hutbe yerine köşe yazısı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

-  Posta gazetesi ana sayfasından bu sabah, Vatanımıza göz diken kalleşlere yüzyıllardır boyun eğmiyoruz. Ve maalesef 102 yıldır değişen pek bir şey yok. 1915'te Çanakkale'de Şehit düşen Mehmetçik ile 3 gün önce Hatay'da PKK'lı teröristlerin şehit ettiği Mehmetçik'ten işte geriye kalanlar haberine geniş yer veren gazete, "Vatan size minnettar" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 16 Şubat ve 17 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 17 Şubat 2017 Cuma Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..