Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 17 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 17 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

17 Temmuz 2017 Pazartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. 15 Temmuz'un 1.Yıldönümünde Türkiye nöbete başladı ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

17 Temmuz 2017 - 08:45

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 17 Temmuz Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

-  Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; TBMM'deki anma toplantısında ve Külliye önündeki Şehitler Abidesi'nin açılışında konuştu haerine geniş yer veren gazete, "Siyaset değil vatan meselesi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz anma törenleri için Ankara'dan İstanbul'a uçarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağını koruyan F-16'nın pilotu Albay Mete Kuş'tu haberine geniş yer veren gazete, "Albay Kuş korudu" mnaşetini attı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Meclis ve Beştepe'de sabaha kadar süren törende konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Tankı Yumruklarla Durdurdular" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan; FETÖ'cülere destek verenler de tarihin kara defterine isimlerini yazdırarak çekilip gidecek haberine geniş yer veren gazete, "Hainler gün yüzü görmeyecek" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Balyoz kumpası yüzünden 3'er yıl hapis yatan 3 komutan, kumpas çökünce göreve döndü. O gece, hainlere karşı mücadele etti haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz'daki kalkışmayı bastıran kahramanların öyküsü; Cami bombalayacak denilen komutanlar, FETÖ'ye karşı operasyonu camiden yönetti" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz ihanetinin yıldönümünde 80 milyon ayağa kalktı. Erdoğan da hiç uyumadı. Meydanları dolduran milletle birlikte sabahladı haberine geniş yer veren gazete, "Nefes kesen 24 saat" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hırsızlık yaparken yakalanan Hikmet Sağır, ateş açıp polis Battal Yıldız'ı şehit etti. Hikmet Sağar'ın uyuşturucu, yağma, hırsızlık gibi suçlardan 28 kez yakalanıp bırakıldığı ortaya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "29'uncu suçu Polis cinayeti" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 17 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 17 Temmuz Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..