Gazeteler, gazete manşetleri 18 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 18 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

18 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

18 Mart 2017 - 08:23

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 18 Mart Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

18 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Üç Çanakkale gazisinin 15 Temmuz'da gazi olan torunları 1915 ruhunun Türk milletinde nasıl yaşandığını cümle aleme gösterdi haberine geniş yer veren gazete, "Çanakkalede dedeler 15 Temmuz'da torunlar" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi anasayfasından bu sabah, Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümü, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün temelinin atılmasıyla taçlanıyor. "Mihenk Taşı: Çanakkale ruhu yaşıyor" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de yollarda dolaşan toplam araç sayısı 16.2 milyona çıkarken bunun yüzde 24'ü hurda statüsünde. Otomobillerdeki hurda oranı ise yüzde 27'yle rekor kırdı haberine yer veren gazete, "Yollardaki büyük tehlike: 4 araçtan biri hurda" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tabii ki olmaz.. Ama oldu... Atatürk'ün dehasıyla kazanılan Çanakkale Zaferi için Genelkurmay'ın hazırlattığı afişlerde Atamıza yer vermedi haberine geniş yer veren gazete, "Bugünleri de mi görecektik: Atatürk'süz Çanakkale olur mu?" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan'daki Anayasa Referandumu, Almanya'yı gerdi. Merkel ve kuklaları saldırıya geçti. Hayır oyu istedi. Kirli ittifakın maskesini Takvim indirdi haberine yer veren gazete, "İttifak" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2 Kahraman şehidin kardeşi en büyük kahramanlık destanının yazıldığı yerde bir araya geldi, "Çanakkale buluşması" manşetiyle habere yer verdi.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 17 Mart ve 18 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 18 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..