Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 18 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 18 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Tarihi referandum sonrası 18 Nisan 2017 Salı sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

18 Nisan 2017 - 08:50 - Güncelleme: 18 Nisan 2017 - 08:55

Tarihi referandum süreci yapılan oylamanın sonuçlanmasıyla tamamlanırken, Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 18 Nisan Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

Referandum sonrasında  18 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Ekonominin nabzını elinde tutan iş aleminin temsilcileri evet'le açılan yeni dönemi değerlendirdi; 80 milyon el ele kol kola daha hızlı koşacağız haberine yer veren gazete, "İş dünyasına göre 16 nisan'ın 3 sonucu: İstikrar güven umut" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha gayretli, hızlı olarak 2019 Kasım'ına yürüyeceğiz. Şunu söylemeliyim yapacağımız çok iş var dediği habere geniş yer veren gazete, "Yapacağımız çok iş var" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, Parlamento içinde veya dışında olsun tüm partilere düşen görev, Anayasa'yı toplumsal bir uzlaşı metni halinde dönüştürmektir dedi haberine yer veren gazete, "Yeni anayasa çağrısı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin kurucu üyesi olduğu Avlrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın temsilcileri, kampanyayı, oy vermeyi ve sayım işlemini izledi. İşte sonuç; "Mühürsüz oyun kabul edilmesi yasaya aykırı" manşetini attı.

- Batı, Türkiye'nin önünü kesmek için çırpındı. Cevabını da sandıkta milletten aldı. Erdoğan ise yeni dönemin ilk gününde ülkemizin sembol isimlerini kabirleri başında andı. Dünya'ya mesaj yolladı haberine geniş yer veren gazete, "Millitin cevabı Devletin cevabı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı AGİT, Referandum Gözlem Heyeti'nin raporunu açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Haddinizi bilin diye tepki gösterdi haberine yer veren gazete, "Rapor kavgası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 17 Nisan ve 18 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 18 Nisan 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..