Gazeteler, gazete manşetleri 19 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 19 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

19 Haziran 2017 Pazartesi sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye'de ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

19 Haziran 2017 - 06:40

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 19 Haziran Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

19 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Mağarada kıstırılan ve 9.5 saatte silah bırakmaya ikna edilen teröristler Mehmetçik şefkatini görünce Keşke çok önce teslim olsaydk dedi haberine geniş yer veren gazete, "9.5 saat süren ikna çabası" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kontrollü darbe diye yaratılan algıdaki en önemli iddialardan biri 14 Temmuz'da Org. Akar ve Fidan'ın ÖKK'daki toplantısıydı. İşte TSK ve MİT yetkililerinin bu iddialara yanıtları haberine geniş yer veren gazete, "TSK ve MİT'in 14 Temmuz yanıtı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Uyuşturucu batağının izini sürerken parkta rastladığımız ailenin trajedisi bizi dehşete düşürüyor. Eşi ve iki oğlu eroin bağımlısı olan kadın, ailesine sahip çıkmak için acı bir nöbet tutuyor haberine geniş yer veren gazete, "Yaşamın dibinde" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Manisa'da askerlerimiz 1 ayda 3 kez yemekten zehirlendi. AKP ve MHP bunun araştırılmasına izin vermedi. Ve 4. zehirlenme olayı yaşandı. Vebal büyük haberine geniş yer veren gazete, "CHP, Askerlerin zehirlenmesi araştırılsın dedi, reddettiler; Biraz da muhalefetin sesine kulak verin" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ elebaşı Gülen, en büyük soygunu altın madenlerinde yaptı. Topraktan çıkarılan her 5 külçeden birini Kutsal Pay diyerek kendisi aldı haberinegeniş yer veren gazete, "Altın vuruş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hakkarili anten tamircisi Aydın Güder'in 8 yaşındaki kızı Yağmur'un en büyük hayali İstanbul'daki boğaz köprülerini görmekti. Baba Güder maddi imkanı olmadığı için kızını İstanbul'a götüremedi. Ama kızı için 48 saat uyumadı ve boğaz köprüsünün ışık ve ses sistemli maketini yaptı. Martı ve vapur sesleri eşliğinde rengarenk boğaz köprüsünü odasında gören Yağmur Benim babam bir tanedir dedi haberine geniş yer veren gazete, "En baba köprü" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 19 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 19 Haziran Pazartesisabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın