Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 19 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 19 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

19 Mart 2017 PAZAR günü sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

19 Mart 2017 - 08:14

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 19 Mart Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

19 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında pazar günü, Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale'den seslendi: Bu ülkenin ne teröristlere ne de arkalarındaki güçlere verilecek tek bir karış toprağı yok haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye Cumhuriyeti bizim son devletimiz" manşetini attı.

 - Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2023 metrelik uzunlluğuyla rekor kıracak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli atılırken, Çanakkakle Zaferi, Şırnak'tan Gelibolu'ya tüm yurtta coşkuyla kutlandı; şehitler saygıyla anıldı haberine yer veren gazete, "Dünyanın 1 numarası" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında Pazar sabahında, Sözde Kürdistan Bayrağıyla karşıladıkları Barzani'nin kanalındaki haritada şehirlerimiz Kürdistanmış gibi gösteriliyor. İktidardan bunlara ses çıkmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Barzani'nin TV'sine göre, Sivas'a kadar olan bölge Kürdistanmış! Evet'çi Barzani'ye söyleyin bu rezalete hemen son versin" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahında, Asya ile Avrupa'yı Çanakkale Boğazı'ndan birleştirecek 1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli, 18 Mart Şehitleri Anma Günü'nde düzenlenen törenle atıldı haberine yer veren gazete, "18 Mart Gerdanlığı" manşetini attı. 

- Takvim gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahında, Merkel, Beyaz Saray'a çıktı. Ama Trump elini bile sıkmadı. Alman halkı şoka uğradı haberine yer veren gazete, "Trump Tower" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahında, Türk bakanların referandum çalışmasını yapmasını engelleyen Avrupa'dan ibretlik manzara. AB nin terör örgütü olarak kabul ettiği PKK, dün Almanya Frankfurt'ta teröristbaşı Abdullah Öcalan fotoğraflarıyla miting yaptı. Kimse çıtını çıkarmadı haberine geniş yer veren gazete, "İki yüzlüler" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 18 Mart ve 19 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 19 Mart 2017 Pazar günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..