Gazeteler, gazete manşetleri 19 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 19 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

19 Mayıs 2017 Cuma günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TÜSİAD'daki açıklamaları ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

19 Mayıs 2017 - 07:47

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 19 Mayıs Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

19 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan pazar günü yapılacak olağanüstü kongrede, sokaktaki vatandaştan iş dünyasına her kesimi kucaklayan, hizmet ve reformlara odaklanan yeni eylem planını açıklayacak haberine yer veren gazete, "Büyük yürüyüş için ilk 100 adım" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de demokrasi ve ekonomide yeni atılım dönemi başladığını ilan etti haberine yer veren gazete, "Yeni atılım dönemi" manşetini attı.


- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bilge köyünde 8 yıl önce aileleri katledilen çoçuklarla buluştuk. O çocuklar hayata nasıl tutunduklarını anlattılar. Çalışıyorlar, kardeşlerine anne - babalık yapıyorlar haberine geniş yer veren gazete, "Katliama inat yeni hayat" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerikalı Profesör Arnold Ludwig, 1900-2000 yılları arasında yaşayan 1941 lideri 18 yıl süreyle inceledi, listeledi... 1 Numarada Atamız var haberine geniş yer veren gazete, "Anlamayanlara duyurulur. Onun büyük dehasını bilim kanıtladı; Atatürk Yüzyılın En Büyük Lideri" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Başkanı olmak için Trump'la kıran kırana yarışan Hillary Clinton, FETÖ'nün prensi Hazim Sesli ile görüşmek için özel jetle gizlice Türkiye'ye geldi haberine geniş yer veren gazete, "Hillary'den Türkiye'ye sır uçuş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1936'da Atatürk doğum gününü soran İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi'ne 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıktık. Milli Mücadele'yi başlattık. Bu, modern Türkiye'nin doğuşunun başlangıcıdır. O gün benim de ülkemin de doğum günüdür mesajını göndermişti haberine yer veren gazete, "İyi ki doğdun İyi ki varsın" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 18 Mayıs ve  19 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 19 Mayıs 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..