Gazeteler, gazete manşetleri 19 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 19 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

19 Temmuz 2017 Çarşamba günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. İstanbul'da yağan sağanak yağmur ve sonrası, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

19 Temmuz 2017 - 08:25

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 19 Temmuz Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

19 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Temmuz ortasında İstanbul'u vuran yaz yağmuru tam anlamıyla kabusa döndü. Yağış son 106 yılın en yüksek 3. yaz yağış değeri olarak kaydedildi haberine geniş yer veren gazete, "Yüzyılın yağmuru" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanan MGK'ya sunulan rapor FETÖ'ye vurulan darbeyi ortaya koydu haberine yer veren gazete, "FETÖ'nün çaldığı 48 Milyar Lira Millete Döndü" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin megakenti dün sağanak yağışa teslim oldu. Birçok yeri su basarken araçlar yolda kaldı, bazı vatandaşlar yüzerek caddeleri geçti haberine geniş yer veren gazete, "Vatandaş caddede yüzdü; 7 Kulaç İstanbul" manşetini attı.

Anıtkabir'in yapılaşmaya açılacağı iddialarına karşılık art arda açıklamalar geldi haberine yer veren gazete, "Aklımızı ekmekle mi yedik" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'da dün son 32 yılın en yüksek miktarı olarak ölçülen sağanak yağmur, hayatı durdurma noktasına getirdi. Megakente 1 saatte metrekareye 110 kilogram yağmur düşerken, 6 bin 726 kez şimşek çaktı haberine geniş yer veren gazete, "2 saatte şehir durdu" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, grup toplantısında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kontrollü darbe  sözlerine bir kez daha tepki göstererek, FETÖ Kılıçdaroğlu'nun son dönemdeki eylem ve söylemlerinden cesaret alıyor haberine geniş yer verne gazete, "Kontrollü ruhlara dikkat" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şiddetli yaz yağmuru yüzünden İstanbul yine sel sularına gömüldü. Yollar geçit vermedi. etro istasyonlarını bile su bastı. Belediyeler bir kez daha sınıfta kaldı haberine geniş yer verne gazete, "İstanbul devlete değil Allah'a emanet. Tek teselli can kaybı olmaması: Halkın imdadına halk yetişti" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'yi kaosa itecek eylemleri planlamak üzere Büyükada'daki Ascot Otel'de buluşan 6 provakatör hapse atıldı haberine geniş yer veren gazete, "Ascot tutuklaması" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'a dün, son 32 yılın en şiddetli yağmuru yağdı. Alt yapısı yetersiz olan şehir tam bir Survivor parkuruna döndü. Sokaklarda yüzenler, suya basmamak için yol bariyerlerinde cambazlık yapanlar vardı. İtfaiye gün boyu, araçları ve evlerinde mahsur kalanları kurtardı haberine yer veren gazete, "Survivor İstanbul" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 19 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 19 Temmuz Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..