Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 2 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 2 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

2 mart 2017 Perşembe sabahı Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

02 Mart 2017 - 07:54

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 2 Mart Perşembe sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

2 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -2 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Özal, Demirel, Türkeş, Çiller, Yazıcıoğlu... Hepsinin de en büyük arzusu çift başlılığı kaldırıp Türkiye'ye yeni sistemi getirmekti haberine yer veren gazete, "Mevcut sistemden onlar da çok çekti" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, EİT üyelerine mezhep çatışması uyarısında bulundu ve Kaosa sürüklemeye çalışanlara dikkatli olmalıyız dedi habere geniş yer veren gazete, "Fitne ateşini söndürelim" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdiği FETÖ raporunda, örgütün devleti işgal için yıllarca büyü, vin, akıl ötesi kurgular ile rüyaları nasıl kullandığı anlatıldı haberine yer veren gazete, "Cinli Büyülü FETÖ Planı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'da Türkiye'yi kanlı bir kalkışmayla ele geçirmeye çalışan Fethullah Gülen, 1997'de Şahsen başkanlığa sıcak bakıyorum demiş haberine yer veren gazete, ABD'deki teröristbaşı bunu 20 yıl önce ortaya atmış: "Başkanlık sistemi FETO'nun projesi çıktı" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği toplantısında İslam dünyasında, teröre karşı dayanışma ve işbirliği çağrısı yaptı. "Terörü söküp atalım" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Darbe kışkırtıcısı Aydın Doğan, Karargah Rahatsız manşetiyle ülkeyi karıştırdı. Sonra da rahat bir şekilde Londra'ya gitti, alacağı iş merkezini dolaştı haberine yer veren gazete, "Aydın Doğan Londra'da Plaza Bakarken Yakalandı: Rahat Baktı" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ soruşturmasında sıra, elebaşının en yakınındaki kadroya geldi. Darbe kalkışmasını Pensilvanya'da planlayan hainler tek tek istenecek haberine yer veren gazete, "A Takımına Kıskaç" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erhan Timuroğlu 17 Mayıs 2006'daki Danıştay baskını ile Cumhuriyet Gazetesine bomba atılması davasında yargılanmış ve 8yıl hapis yatmıştı. Şimdi aranıyor, "Son Kutlama "manşetiyle habere yer verdi.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 1 Mart ve 2 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 2 Mart 2017 Perşembe Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..