Gazeteler, gazete manşetleri 2 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 2 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

2 Haziran 2017 Cuma günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Şırnak'ta şehit olan 13 askere son veda haberi gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

02 Haziran 2017 - 07:06

Yeni ayın ilk haftasonu gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 2 Haziran Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

2 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Sur'da, Şırnak'ta, Cizre'de PPK'yı hendeklere gömen, Kato Dağı'nı teröristlere dar eden Tümgeneral Aydın  ve silah arkadaşları destan yazdıkları bölgede şehit düştü haberine geniş yer veren gazete, "Kahramanca veda ettiler" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta helikopter kazasında şehit olan 13 kahraman askerden geriye kahramanlık destanlarının yazıldığı hüzün dolu hikayeler kaldı haberine geniş yer ayıran gazete, "Şehitlerden selam geldi, savaşan tüm sağlara; Kalbimize gömdük" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak şehidi Yarbay Songül Yakut, FETÖ kumpasıyla ordudan atılınca göreve döneyim teğmen ruhuyla göreve başlarım. Küskün değilim demişti haberinegeniş yer veren gazete, "Görevine hiç küsmedi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tümgeneral Aydoğan Aydın, FETÖ'cü diye yakalanmış, sonra bırakılmıştı Yarbay Songül Yakut, FETÖ'cülerin kumpasıyla görevden uzaklaştırılmıştı haberine yer veren gazete, "Şehit tümgeneral ve kadın yarbay'ın hikayeleri böyle dedirtti: Suçsuz yere hapis yattılar vatan için şehit düştüler" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın, PKK ile savaşın sembol ismiydi. Teröristlerle  çatışırken öleceğini bile bile işte bu talimatı verdi, "Bulunduğum yeri ateşe alın" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah tüm sayfa olarak Şırnak şehitlerine yer verildi.
Şırnak Şenoba'da düşen helikopterde 13 askerimiz şehit olmuştu. Şehitlerden Yarbay Songül Yakut 13 yaşında yetim kalmış. Subay olduktan sonra 4 kardeşini okutmuş. FETÖ'nün kumpasıyla atıldığı orduya 2 yıl sonra büyük bir hukuk mücadelesiyle dönmüş. Hiç evlenmemiş. Tek aşkı hep vatan olmuş haberine geniş yer veren gazete, "Vatanım sensin" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 1 Haziran ve  12 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 2 Haziran 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..