Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 2 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 2 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

2 Nisan 2017 Pazar sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

02 Nisan 2017 - 08:51

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 2 Nisan Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

2 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır'dan seslendi; Barışın ve özgürlüklerin fedaileri biziz. Bundan sonra da böyle olacak haberine yer veren gazete, "Diyarbakır kalbimiz kimse söküp atamaz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akıncı iddianamesi darbecilerin planlarını tek tek deşifre ediyor: "Cumhurbaşkanı'nı gemiye alacaklardı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kriz döneminde Türk kocasını bırakıp çocuklarıyla Rusya'ya giden 1000-2 bin kadar kadın dönmeye başladı. Antalya'da yaşayan 60 bin Rus, ilişkilerin düzelmesinden çok memnun. Başkonsolos Oleg Vasilyeviç Rogoza, "Mutluluk oranımız yüzde 90" diyor haberine geniş yer veren gazete, "Antalya'da Rus baharı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'yla fotoğraf çektiren adama benziyor diye profesörü işten attılar, FETÖ'nun yanına gidip yan yana poz verenler ise hala görev başında haberine yer veren gazete, "Yargıdaki siyasallaşmanın ülkeyi getirdiği son nokta: Adamına göre adalet" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplu açılış töreninde Diyarbakırlılar'la bir araya geldi. Onbinlerce kişi Kürtçe Evet sloganlarıyla meydanı inletti haberine yer veren gazete, "Diyarbakır Evet" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, Kanal D-CNN Türk ortak yayınında Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in Avrupa birliği için referandum yapılacak mı? sorusunu şöyle yanıtladı: Gayet tabii ki. Böyle devam edemeyiz. Biz milletimiz ne derse o yönde yürürüz haberine yer veren gazete, "Avrupa için referandum" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 1 Nisan ve 2 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 2 Nisan 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..