Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 20 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 20 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

20 Haziran 2017 Salı sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye'de ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

20 Haziran 2017 - 06:43

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 20 Haziran Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

20 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Londra'da Bütün Müslümanlar'ı öldüreceğim diyerek kamyonetle camiden çıkanları ezen saldırgana, İngiliz medyası Terörist diyemedi haberine geniş yer veren gazete, "İngiliz< basını Terör diyemedi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Her şeye rağmen ayakta kalmayı başaran Suriyeli öğretmen Sevsen Tabbare'nin aklından çıkmayan soru: Sırada ne var? haberine geniş yer verne gazete, "Mülteciler Günü'nde sığınmacılar seslerinin duyurulmasını bekliyor: Bir mültecinin yaşam savaşı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD jetinin önceki akşam SDG'ye saldırdığı gerekçesiyle Suriye uçağını vurması, Washington -Moskova hattında krize neden oldu. Rusya, Fırat'ın batısındaki koalisyon hava araçlarını hedef olarak izleyeceğini açıkladı haberine geniş yer veren gazete, Rusya'dan koalisyon uçaklarına uyarı: "Fırat ültimatonu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yolda Sözcü'ye konuşan Kılıçdaroğlu, Türkiye için yürüyoruz iyi gidiyor. Katılım her geçen gün artıyor dedi... İşte sözleri haberine geniş yer veren gazete, "CHP lideri, başlattığı yürüyüşle ne istediğini açıkladı; adalet, barış, huzur" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü hainler, CHP liderinin Kontrollü darbe yalanına sarıldı. Sözde Yurtta Sulh Konseyi üyeleri dahi 15 Temmuz'un başarısız olacağı önceden belliydi demeye başladı haberine yer veren gazete, "Aynı yolda yürüyorlar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mersin'de böbrek hastası 13 yaşındaki Kader Yılmaz'ı ailesi 2013'te bakamıyoruz diye devlet yurduna bıraktı. 1 çocuk sahibi Mustafa Azize Boyraz, Kader'i hastalığın bildiği halde evlat edindi. TIR şoförü Mustafa Boyraz, Kader'in tedavisi için elindeki avucundakini harcadı. Sonunda da iyileşmesi için böbreğini verdi haberine geniş yer veren gazete, "Kadere bak" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 20 Haziran Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..