Gazeteler, gazete manşetleri 20 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 20 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

20 Mart 2017 Pazartesi günü sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

20 Mart 2017 - 07:54

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 20 Mart Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

20 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhrubaşkanı Erdoğan Avrupa faşizimine sert tepki gösterdi; Utanmasalar gaz odalarını toplama kamplarını tekrar gündeme getirecekler haberine geniş yer veren gazete, "Maskeli balo artık sona erdi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de hemen her ülkeden yabancı uyruklu suçlu bulunuyor. Aralarında adam kaçıran Afganlar, Guetamalalı hırsızlar bile var haberine yer veren gazete, "İthal suçlu 4 b,ni geçti" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,Hürriyet'in bir gıda mühendisinin ihbarıyla teste gönderdiği ekmek katkı maddesinde GDO'lu soya çıktı. Adana'da üretilen katkı maddesi kentteki fırınların yüzde 80'inde kullanılıyor haberine geniş yer veren gazete, "Ekmeğimizle oynuyorlar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP, Evet çıkması için tüm imkanları seferber etti. Devlete ait 12 uçak 3 helikopter ve 900'e yakın makam aracı görevde... Muhalefet isyanda... 
Referandum meydanlarına oluk oluuk para akıyor haberine yer veren gazete, "Parayı millet ödüyor sefayı iktidar sürüyor" manşetini attı.

- Takvim bugün, FETÖ çetesine VIA'dan sonra Almanya da arka çıktı. Gizli servis BND'nin Başkanı Bruno Kahl onlar masum açıklamasını yaptı. Ankara Uyardı: Darbeyi sen mi yaptın haberine geniş yer veren gazete, "Kahlolası FETÖ'cüler" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, İlkokul çocukları temsili savaştırıldı, şehit edildi, tabutlarının üzerlerine fotoğrafları konuldu haberine geniş yer veren gazete, "Eğitim öldü" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 19 Mart ve 20 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 20 Mart 2017 Pazartesi günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın