Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 20 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 20 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

20 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Sözcü'ye operasyon ve 19 Mayıs kutlamaları Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

20 Mayıs 2017 - 08:40

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 20 Mayıs Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

20 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs'ta gençlere seslendi; 2023 Türkiyesi'ni sizler için inşa ediyoruz. Bir sonraki Kızıl Elmamız olan 2053 Türkiyesi ise sizlere emanet haberine geniş yer veren gazete, "Kızıl elmamız sizlere emanet" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ankaralı gençler 19 Mayıs'ta Anıtkabir'e akın ederken, Batman'dan Samsun'a, Şırnak'tan İzmir'e meydanlar ve caddelerde büyük coşku vardı haberine yer veren gazete, "Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı; Ata'ya koştular" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana syafasında bu sabah, Antalya'da öldürülen çevreci çiftin kızı Emine Büyüknohutçu, Anne ve babam çevre mücadelelerinden hiçbir zaman korkup geri adım atmadı. Bundan sonra onların izinden gideceğim haberine geniş yer veren gazete, "Çevre nöbeti artık bende" manşetini attı.

- Sözcü gazetesine 19 Mayıs tarihine düzenlenen FETÖ operasyonu sonrasında 20 Mayıs sabahı gazete ana sayfasında "19 Mayıs Basın Özgürlüğü Özel Sayısı" yazarak okuyucusunun karşısına çıktı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir'de FETÖ'den tutuklanan Pastör Brunson'ın ABD ajanı olduğu iddia edildi. Türkiye'de darbe yapmayı başarsaydı CIA'yı yöneteceği belirtildi haberine yer veren gazete, "15 Temmuz başarılı olsaydı CIA'nın başına geçecekti" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda halk yine Anıtkabir'e Ata'ya koştu. Kızılay'dan Anıttepe'ye yapılan yürüyüşe binlerce kişi katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Bu sevgi bitmez" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 19 Mayıs ve  20 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 20 Mayıs 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..