Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 20 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 20 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Tarihi referandum sonrası 20 Nisan 2017 Perşembe sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

20 Nisan 2017 - 09:28

Tarihi referandum süreci yapılan oylamanın sonuçlanmasıyla tamamlanırken, Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 20 Nisan Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

Referandum sonrasında  20 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Yüksek Seçim Kurulu, CHP, HDP ve Vatan Partisi'nin anayasa referandumu sonuçlarının iptaline taleplerini 1'e karşı 10 oyla reddetti haberine geniş yer veren gazete, "YSK'dan hazınmsızlara ders gibi ret kararı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yıldırım, il başkanları toplantısında önceliğin ekonomi, yatırımlar, reformlar ve 2019 seçimlerine hazırlık olduğunu söyledi haberine geniş yer veren gazete, "2019'a kadar seçim yok" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) CHP, HDP ve Vatan Partisi'nin mühürsüz oy ve zarflarının geçerli sayılması nedeniyle referandumun iptal edilmesi yönündeki başvurularını 1'e karşı 10 üyenin oyuyla reddetti haberine geniş yer ayıran gazete, "1'e 10 ret" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, YSK'nın mühürsüz pusula kararıyla seçimin seyrini değiştirmesine tepki gösterenler evlerinden alındı haberine yer veren gazete, "Suçları Evet'i kabullenmemek; 19 Hayırcı'ya şafak gözaltısı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında, Sandıktan Evet çıktı. Hayırsızlar çıldırdı! Kaybedenler şampiyonu CHP, oy pusulasını bahane yaptı. FETÖ ve PKK ile bir olup halkı sokağa çağrıdı. Kışkırtıcı Avrupa ise meydan nöbetine başladı haberine geniş yer veren gazet, "Pusuları şaştı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandum sonucunu protesto için sine-i millete döneceği ileri sürülen CHP'nin lideri Kılıçdaroğlu posta'ya açıkladı haberine yer veren gazete, "Meclis'i terk etmeyiz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 19 Nisan ve  20 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 20 Nisan 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..