Gazeteler, gazete manşetleri 20 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 20 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

20 Temmuz 2017 Perşembe günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Yeni kabine değişikliği, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

20 Temmuz 2017 - 08:05

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 20 Temmuz Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

20 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  20 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Bakanlar Kurulu'nda Türkiye'yi 20149 seçimlerine taşıyacak ve Cumhurbaşkanlığı sistemi için gerekli reformları hayata geçirecek değişim haberine geniş yer veren gazete, "Reform Kabinesi" manşetini attı.

ABD Dışişleri Bakanlığı'nın yayınladığı Terörizm 2016 Raporu'nda FETÖ'de yer aldı haberine yer veren gazete, "FETÖ ilk kez ABD'nin terör raporuna girdi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2019'a yönelik seçim kabinesi olarak da yorumlanan dünkü değişikliklerde sürprizler öne çıktı. 5 başbakan yardımcısından 4'ünün değişmesiyle çatı yenilendi haberine yer veren gazete, "Kabineye yeni çatı" manşetini attı.

PKK'nın şehit ettiği öğretmen Necmettin Yılmaz'ın Güneşhane'deki köyünde matem var. Ailesi dostları ve köpeği Kral onu arıyor haberine geniş yer veren gazete, "Necmettin'in 23 Yılı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı'nın değişim talimatından 3 ay sonra revizyon gerçekleşti. Yeni kabinenin önündeki ilk gündem 180 günlük eylem planları ve reformlar haberine geniş yer veren gazete, "Yeni kabinede hedef reform" manşetini attı.

İş bankası dünya devleri arasında, 6.grup Katar, önce sel sonra hırsız, FETÖ'cü askerin evinde cephanelik,  TSK'ya FETÖ için özel birim,Harun Kolçak hayatını kaybetti, O sanatçılar bul'undu, Yaşanan olay için üzgünüm, Aslan'a 3 fark lazım başlıklarıyla haberlere yer veredi.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çalışma Bakanlığı görevine getirilen Julide Sarıeroğlu'nun sosyal medya hesabından AKP'yi sert şekilde eleştiren mesajlar paylaştığı ortaya çıktı haberinegeniş yer veren gazete, "Kabine sürprizi... 6 Bakan gitti... 5 Bakanın yeri değişti... Yeni kadın Bakanın şaşırtan tweetleri" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Peter Steunder, Büyükada Ascot Otel'deki sır toplantıda yakalanıp hapse gönderildi. Ortalık yine birbirine girdi. Nato'daki FETÖ'cülerin hamisi Almanya, Türkiye'ye nota verdi. Merkel, Vatandaşımızı bırakın dedi. ABD'den destek geldi haberine geniş yer veren gazete, "NOTA mermer NATO kafa" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Metal yorgunluğu var diyerek işaretlerini verdiği kabinedeki revizyon, dün gerçekleşti. 5 bakanın görevi değişti, 6 yeni bakan geldi haberine geniş yer veren gazete, "İşte yeni kabine" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 26 kişilik kabinede dün 6 bakan değişti. Başkanlık Sistemi'nin oylandığı 16 Nisan Reformu sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şimdi hedef; 2019 seçimleri demişti. 2019 Cumhurbaşkanı seçimi ile Başkanlık Sistemi'ne geçilecek. Yeni kabine, Türkiye'yi bu kritik seçime götürecek haberine geniş yer veren gazete, "2019 Hükümeti" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 20 Temmuz Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..