Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 21 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 21 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

21 Mart 2017 Salı günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

21 Mart 2017 - 07:37

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 21 Mart Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

21 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Demokrat geçinen Avrupa, ırkçılık ve yabancı düşmanlığında boğulurken, Türkiye mülteci dramında dünyaya insanlık dersi veriyor. İşte son örnek: Suriyeli minik mustafa'nın hazin öyküsü haberine yer veren gazete, "Ey AB! Adana'ya bak insanlığından utan" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi bu sabah ana sayfasından, Güvensiz bulduğu için toplatılıp imha edilmesi gereken kozmetik ürünler internetten birkaç dakikada satın alınabiliyor haberine geniş yer verirken, "İmha yerine internette" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 14 yaşındaki M.A. iki yıl önce amcasının tecavüzüne uğradığını söyleyerek jandarmaya sığındı. Devlet, korumak yerine ailesine teslim etti. Farklı kişilerin istismarına maruz kaldı. Şimdi 8 aylık hamile haberine yer veren gazete, "Devlet tecavüzden koruyamadı: Bir utanç hikayesi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hayır kampanyası için Ordu'ya giden Kemal Kılıçdaroğlu, uçakta Sözcü'ye şunları söyledi haberine yer veren gazete,CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidara böyle seslendi: "ByLock listesini derhal açıklayın" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı şehit Ömer Halisdemir davasında tanıklık yaptı. FETÖ'nün 15 Temmuz ihanetini anlattı: haberine geniş yer veren gazete, "O gece Ömer'i 8 kez aradım" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetler'de Astsubay Ömer Halisdemir, FETÖ'cü general Semih Terzi'yi öldürerek darbeyi engellemşti. Halisdemir'i şehit edenlerin yargılandığı davada Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, Ömer'i ben yetiştirdim. O gece 8 kere aradım. Öldür emrini verdim dediği habere geniş yer veren gazete, "O geceyi anlattı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Mart ve 21 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 21 Mart 2017 Salı günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..