Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 21 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 21 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

201 Mayıs 2017 Pazar günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. AK Parti olağan kongresi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın partinin başına geçmesi Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

21 Mayıs 2017 - 08:17

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 21 Mayıs Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

21 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü tarihi kongrede AK Parti Genel Başkanlığı'na dönüyor... Ve Türkiye için yepyeni bir dönem başlıyor haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye ve AK Parti için tarihi randevu; 998 Gün sonra özlem bitiyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, AK Parti İkinci Erdoğan Dönemi'ne bugün başlayacak. Olağanüstü Kongre'de parti yönetimi de değişecek haberine geniş yer veren gazete, "AK Parti'de yeni dönem " manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Doğumda karışan ve farklı ailelerde büyüyen iki çocuk mahkeme kararıyla biyolojik ailelerine iade edildi. Baba Selahattin D. Trabzon'dan getirdiğimiz öz oğlum E. gece uyanıp diğer annesini istiyor diyor haberine yer veren gazete, "Yürekleri bölündü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akbay Amaç Sözcü Gazetesi'ni ele geçirmek, susturmak. Elbet bir gün hak ve adalet yerini bulacaktır dedi. İşte Akbay'ın manifesto gibi sözleri; "Sözcü'nün patronu Burak Akbay, gazetesine konuştu; Tek suçum, Türkiye'de gazetecilik yapmak" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, CIA'nın hapisten çıkarmak için çırpındığı Pastör Brunson'ın FETÖ'nün yanı sıra PKK ile de yakın ilişkide olduğu ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "PKK'nın papazı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Gaziantep'te 4 ay önce ölen ve ranzadan düştüğü söylenen 4 yaşındaki çocuğu üvey annesi döverek öldürdüğü anlaşıldı. Manken olmak için İstanbul'a giden üvey anne yakalandı haberine geniş yer veren gazete, "Vahşet" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Mayıs ve  21 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 21 Mayıs 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..