Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 21 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 21 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

20 Nisan 2017 Cuma sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

21 Nisan 2017 - 08:19

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 21 Nisan Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

Referandum sonrasında  21 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ANews'e konuştu; AGİT'in bağımsızlığına ve tarafsızlığına nasıl inanayım? haberine geniş yer veren gazete, "Avrupa provokatöre rapor hazırlattı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin referandum itirazıyla ilgili, AYM ve AİHM'in yetki alanında değil. YSK'nın kararı kesin, bu iş bitti dedi haberine geniş yer veren gazete, "Karar kesin bu iş bitti" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz darbe gecesi yaşamını yitiren 249 şehit için İstanbul Edirnekapı Şehitliği alanında bir şehitlik inşa ediliyor haberine yer veren gazete, "15 Temmuz şehitliği" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP'den ihraç edilen Halaçoğlu, mühürsüz oyların bilerek kullanıldığını belirterek başlıktaki iddiayı dile getirdi... işte siyasilerin YSK yorumları; Atı alan Üsküdar'ı geçti ama tartışma hala sürüyor haberine geniş yer veren gazete, "Hayır çıksaydı referandumu iptal edeceklerdi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP, referandum sonucunu hazmedemedi. Meclis'i terk ederiz diyerek  tehdit etti. Yetmedi. Tıpkı terör örgütleri  FETÖ ve PKK gibi halkı sokağa dökmek istedi. Avrupa bu koroya eklendi haberine geniş yer verirken, "Sokak korosu" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Marmaris 105. Sokak'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, terzi Salih Yozgan'ın sayesinde bir başka kutlanıyor. 4 yıl önce en büyük bayram deyip tek başına sokağı süsleyen Yozgan'a artık tüm mahalle yardım ediyor haberine geniş yer veren gazete, "Neşe doluyor insan" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Nisan ve  21 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 21 Nisan 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..