Gazeteler, gazete manşetleri 21 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 21 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

21 Şubat 2017 Salı sabahı Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

21 Şubat 2017 - 08:02

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 21 Şubat Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

21 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin Türkiye'yi nasıl uçuracağını gösteren video sosyal medyada hızla yayıldı. Milyonlar izledi haberine geniş yer veren gazete, "Bürokrasi azalacak büyüme hızlanacak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, Rakka operasyonunun ABD'yle NATO ortaklığına yakışır şekilde yürütülmesi gerektiğini söyledi habere yer veren gazete, "El bab'dan sonra da varız" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast davasının asker sanıkları Muğla'da hakim karşısına çıktı. Şike kumpası davası F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın sanıklarla sert atışmasına sahne oldu. Gülen'in avukatından Ahmet Şık'la ilgili biritiraf geldi haberine geniş yer veren Hürriyet, Türkiye FETÖ'nün darbe ve kumpas davalarına kilitlendi "Hesap günü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 24 yıl önce Sivas Madımak Otel'de cumhuriyet aydınlarını yakan kafa, dün de İstanbul'da Müjdat Gezen Kültür Merkezi'ni benzin döküp yaktı. Alçak saldırıya tepki yağdı, "Karanlık eller yine sahneye çıktı: Madımak kafası" manşetini attı.

- Yeni Şafak ana sayfasında bugün, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast için Marmaris'e gidip 2 polisi şehit eden katil timi'nin yargılanmasına başlandı. Tim'in başı Gökhan Sönmeztaş görevi darbeci Semih Terzi'den aldığını söyledi. Duruşma sürerken vatandaşlar, idam isteriz pankartı taşıdı haberine yer veren gazete, "FETÖ'nün suikast timi yargı önünde: Katiller manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatına kasteden FETÖ'nün suikast timi, adalet karşısına çıkarıldı. 6'şar kez ağır müebbet istenen alçaklar hesap vermeye başladı haberine geniş yer veren gazete, "Alçaklığın sonu" manşetiyle haberi duyurdu.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast timinin ilk duruşmaya sıradan sanıklar gibi takım elbiseli ve bakımlı çıkarılmaları vicdanları yaraladı haberine geniş yer veren gazete, "Vatan hainleri tek tip olsun" manşetiyle haberi duyurdu.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan Özel Kuvvetler'e mensup 36 FETÖ'cü asker dün ilk kez hakim önüne çıktı. Suikastçılar darbe emri aldık, yerine getirdik diye konuştu. Cumhurbaşkanı'nın avukatı Sanıklarda pişmanlık belirtisi yok dedi haberine geniş yer veren gazete, "İtiraf ettiler" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 20 Şubat ve 21 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 21 Şubat 2017 SalıGazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın