Gazeteler, gazete manşetleri 21 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 21 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

21 Temmuz 2017 Cuma günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Almanya ile yaşanan kriz, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

21 Temmuz 2017 - 08:45

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 21 Temmuz Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

20 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  21 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Ankara, Büyükada'daki tutuklamalara karşı Türkiye'ye küstah tehditler savuran Almanya'yı sert biçimde uyardı haberine geniş yer veren gazete, "Terörist yuvası ikiyüzlü, hadsiz" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Almanya-Türkiye ikili ilişkilerinde uzun süredir var olan gerilim, Büyükada tutuklamaları ile tırmanıyor. Nota vermeye varan karşılıklı sert söylemlerin dozu dün zirveye çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Gerilim Büyüyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hasat dönemi kazandığı parayla bir yıl geçinmek zorunda olan ve risklerle karşı karşıya kalan çiftçilere harcama planları için Türkiye'nin 31 ilinde finansal eğitim veriliyor haberine geniş yer veren gazete, "Tarlada finans hasadı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, TIR'cı Abdullah Özer, PKK'lıların öğretmenimizi kaçırdığı Tunceli-Pülmür yoluna Türk bayrakları ve şehit öğretmenin posterini astı. Kendisine ateş açan hainlere tabancasıyla karşılık verdi. Özer, o anı Sözcü'ye anlattı; "Türkiye bu cesur yürek TIR şoförünü konuşuyor; Hain PKK'ya karşı tek başına çatıştı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Terör sevici Almanya, Peter Steudtner'in tutuklanmasını hazmedemedi. Turist yollamayız. Yatırım yaptırmayız. diyerek tehditlere yeltendi. Ankara gereken cevabı verdi: Kimse bize parmak sallayamaz haberine geniş yer veren gazete, "Peteral Almanya" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel, Alman vatandaşı Steudner'in İstanbul'da tutuklanmasının sabırlarını taşırdığını söyledi. Gabriel, Başbakan Merkel'in de onayıyla Türkiye'yi yatırım, turizm ve yardım konusunda tehdit etti. 

Türkiye, Almanya'nın tehditlerine jet karşılık verdi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türk devletinin tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğini Almanya iyi bilir. Bize yapılan tehditlerin karşılığını aynen veririz diye rest çekti haberine geniş yer veren gazete, "Tehdit krizi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 21 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 21 Temmuz Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..