Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 22 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 22 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

22 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

22 Mart 2017 - 08:09

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 22 Mart Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

22 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye'nin sembol hastanelerinden biri olan Samatya SSK'daki müthiş iyileşme, sağlık sektöründeki çarpıcı dönüşümün göstergesi oldu haberine yer veren gazete, "Yeni Samatya hastanesi Utanç kapısıydı Gurur anıtı oldu" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bulgaristan, Romanya gibi ülkelerde üslenen dolandırıcı kadınlara inanan Türk erkekleri paralarını kaptırıyor haberine geniş yer veren gazete, "Romantik dolandırıcılık" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rus zırhlılarının PYD/YPG kontrolündeki Afrin'de görüntülenmesi ve Rus generalin Afrin'e bayrak çekmeye geldik sözleri bu kentte üs kuruluyor iddiasını güçlendirdi haberine yer veren gazete, "Rus zırhlıları bölgede dolaşıyor; Afrin Konvoyu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında yer alan haberde, Milyonlar devlette işe girmek için KPSS'de ömür tüketirken, kendisine Emine Sultan lakabı takan AKP'li kadın yönetici bakın nasıl memur olup yükseldi diyen gazete, "Emine Sultan'ın baş döndüren yükselişi" manşetiyle habere yer verdi.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Takvim, 15 Temmuz gecesi Genelkurmay'da yaşanan darbe görüntülerine ulaştı. FETÖ'cü hainlerin, komutanlara nasıl pusu kurdukları bir bir ortaya çıktı. İşte sinsi ihanetin foto-romanı: haberine yer veren gazete, "İşte o gece" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika, İngiltere, Türkiye'yi 9 Arap ve Afrika ülkesiyle aynı kategoriye koydu. İstanbul'dan bu iki ülkeye gidecek olanlar uçağa cep telefonundan büyük elektronik cihaz sokamayacak haberine yer veren gazete, "Bu ne şimdi?" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 21 Mart ve 22 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 22 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..