Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 22 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 22 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

22 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Başkan olarak partiye dönmesi, Fenerbahçe'nin Avrupa şampiyonu olması Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

22 Mayıs 2017 - 07:33

Yeni haftaya girildiği haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 22 Mayıs Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

22 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1414 delegenin oyuyla ikinci kez AK Parti Genel Başkanı seçilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni dönem manifestosu haberine geniş yer veren gazete, "Demokrasinin teminatı reformların adresiyiz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, teşkilatlardaki büyük değişimin ardından 2019 seçimlerine hazırlanacaklarını söyledi, 1414 oyla yeniden Genel Başkan haberine yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti Genel Başkanı oldu; İlk Hedef 2019" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 27 Ağustos 2014'te ayrıldığı AK Parti Genel Başkanlığı'na dünkü kongrede Cumhurbaşkanı olarak geri dönen Erdoğan konuşmasında yeni döneme ilişkin önemli mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "Siyasette yeni dönem başladı; Resmen parti lideri" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, İşte sözcü'nün gurur kaynağı manşetler. Türkiye'nin nasıl bir belayla karşı karşıya olduğunu yıllarca anlattık, anlamadılar. Zamanında FETO'ya övgüler düzen alçaklar, şimdi kalkmış Atatürkçü Sözcü'ye çamur atıyor. Yapışmaz... haberine geniş yer veren gazete, "Sözcü'ye FETÖ'cülükle suçlayanlar cevap versin; Bu manşetleri FETO'dan korkmadan hanginiz attı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu...

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurucusu olduğu AK Parti'ye tekrar Genel Başkan seçildi. Manifesto niteliğinde konuşmasında yeni dönemin ipuçlarını verdi haberine geniş yer verengazete, "Erdoğan 1414 delegenin oyu ile yeniden genel başkan; 80 milyonun hizmetkarıyız" manşetini attı. 

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan'daki referandum neticesinde Türkiye'de dün tarihi bir dönüş yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 998 gün aradan sonra tekrar AK Parti Genel Başkanı oldu haberine yer veren gazete, "Tarihi dönüş" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 21 Mayıs ve  22 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 22 Mayıs 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..