Gazeteler, gazete manşetleri 22 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 22 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

22 Şubat 2017 Çarşamba Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

22 Şubat 2017 - 08:13

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 22 Şubat Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

22 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Başbakan Yıldırım: Bakmayın Ülke bölünecek diyen felaket tellallarına. Referandumda Evet deyince bölünecek olsak önce Kandil koşa koşa evet der haberine yer veren gazete, "Bölünecek olsak Kandil Evet derdi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, 15 Temmuz'un kahramanlarından Astsubay Ömer Halisdemir'i şehit eden darbeciler hesap vermeye başladı. Kahramana 11 kurşun sıkan Binbaşı Şahin'den pişkin savunma, Meşru müdafa yaptım haberine geniş yer verirken, "Katiller yargı önünde" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü sanık, Korgeneral Aksakallı'nın darbeci general Semih Terzi'yi vuran şehit Astsubay Ömer Halisdemir'i gördüğü anı mahkemede anlattı haberine geniş yer veren gazete, "Kahramanım dedi öptü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi bu sabah ana sayfasından, Hain generali öldürerek, darbenin seyrini değiştiren Astsubay Halisdemir'in şehit edilmesiyle ilgili davada şok ifadeler haberine geniş yer veren gazete, FETÖ'den yargılanan astsubay o geceyi böyle anlattı: "Zekai Aksakallı paşa Halisdemir'in naaşını alnından öptü" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Yeni Şafak gazetesi bu sabah ana sayfasından, 15 Temmuz darbe girişiminin sembol davası başladı. Cuntacı general Semih Terzi'yi vurup darbenin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir'i şehit eden hainler Fatih Şahin ve Mihrali Atmaca hakim karşısına çıktı. İlk kurşunu sıkan Şahin, üç maymunu oynayıp Darbeden de, Halisdemirden'de haberim yoktu iddiasında bulundu haberine geniş yer veren gazete, "Alçakları Tanıtın" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, FETÖ'cü hainler, bir bir hakim karşısına çıkarıldı. 15 Temmuz'da aslan kesilen o kalleşler, mahkemede birden kuzulaştı. Hiçbiri vatanı nasıl sattığını anlatmadı. Hepsi Semih Terzi'yi suçladı. Bu tablo nasıl olsa ölüler konuşamaz sözünü hatırlattı haberine geniş yer veren gazete, "Yalan Rüzgarı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Kanlı 15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetler'de hainleri durdurup darbenin seyrini değiştiren Halisdemir'in katilleri, şehidin doğum gününden bir gün sonra yargı önüne çıkarıldı haberine yer veren gazete, "İlk hesap bu dünyada" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Darbeyi canı pahasına engelleyen ve kanlar içinde yerde yatan Astsubay Ömerhalisdemir'i komutanı Zekai Paşa Kahraman aslanım diyerek kucakladı ve "Şehidi alnından öptü" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 21 Şubat ve 22 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 22 Şubat 2017 Çarşamba Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..