Gazeteler, gazete manşetleri 22 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 22 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

22 Temmuz 2017 Cumartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya ve İsrail açıklamaları, Bodrum'da yaşanan deprem ve tsunami, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

22 Temmuz 2017 - 08:15

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 22 Temmuz Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

22 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  22 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi'nin kredi anlaşması imza töreninde Almanya'yı sert şekilde uyardı haberine geniş yer veren gazete, "Bizi karalamaya gücünüz yetmez" manşetini attı.

Gökova Körfezi'ndeki 6.6 büyüklüğündeki deprem Kos adasını yıkarken, Bodrum'daki panik 40 santimi bulan tsunamiyle katlandı haberine yer veren gazete, "Kos'ta deprem Bodrum'da Tsunami" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ege Denizi'ni sarsan depremle oluşan 1.5 metrelik dalga, sabaha karşı Gümbet'i vurdu. Ve Türkiye, yakın tarihinin ilk tsunami felaketini ucuz atlattı haberine geniş yer veren gazete, "Ege'de deprem 6.5; Bodrum Tsunamisi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'deki teröristleri Almanya'da saklayan hükümet önce bunun hesabını vermelidir haberine yer veren gazete, "Almanya önce hesap vermeli" başlığını kullandı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Alman bakanların Türkiye ile ilgili açıklamalarına sert çıkan Cumhurbaşkanı, Almanya kendine çekidüzen vermeli dedi habere geniş yer veren gazete, "Karalamaya gücünüz yetmez" manşetini attı.

Bodrum'u kayalar kurtardı, Işın Karaca; Hepsine yeterim, Başbakan Yıldırım; KKTC halkını izolasyonlar yıldırmasın başlıklarını attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Önce deprem vurdu, sonra tsunami dalgaları geldi. Buna rağmen Bodrum'da can kaybı yaşanmadı. Binalarda ciddi hasar oluşmadı haberine geniş yer veren gazete, "6.6'lık depremde sağlam kaldı, böyle dedirtti; Bodrum kale gibi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Beyaz Cennet, depremle sarsıldı. Ardından tsunami yaşandı. Sular yükseldi, yollar bölündü, panik başladı. Ancak 250 liraya hamburger yiyen Türkbükü sosyetesi, bunu da umursamadı. Gece gündüz çaldı, oynadı haberine geniş yer veren gazete, "Bodrum 6.6 şiddetinde sallandı yine de eğlence durmadı; Fay canına" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bodrum açıklarında 01:31'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki 16 saniyelik deprem Ege bölgesi ve Yunan adası Kos'ta büyük korku yarattı. 4 atom bombası gücündeki depremde Türkiye'de can kaybı olmadı. Ancak Kos'ta 1'i Türk 2 kişi öldü. Kayalık zemini ve binaların 2007'den beri kurallara uygun yapılması Bodrum'da olası felaketi önlşedi haberine geniş yer veren gazete, "Bodrum Mücizesi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 22 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 22 Temmuz Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..