Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 23 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 23 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

23 Mart 2017 Perşembe günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

23 Mart 2017 - 07:58

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 23 Mart Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

23 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Avrupa'yı uyardı: Konu Türkiye olunca hemen maske takıyorsunuz. Biz de artık maske takanlara haydut muamelesi yapacağız haberine yer veren gazete, "Haydut muamelesi yapacağız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Londra'da dehşet dolu saatler yaşandı. Bir saldırgan arazi aracıyla Westminster Köprüsü'ndeki yayaları ezerek parlamento binası önüne geldi. Burada bir polisi bıçaklayarak öldürdü haberine yer veren gazete, "Saldırgannın hedefi parlamentoydu: Londra'da terör" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, İngiltere'nin başkenti Londra yine terör saldırısıyla sarsıldı. Kaldırımdaki yayalarrı cipiyle ezen saldırgan parlamento girişinde polis öldürdü haberine geniş yer veren gazete, "Londra'da dehşet" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye düşmanları azdıkça azıyor, iktidar seyrediyor: "Bunlara yüz verene de seyirci kalana da hayır" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı, referandum sürecinde Batı'nın tavrına dikkat çekti. Karşımıza maskeyle çıkanlara haydut muamelesi yapacağız diyerek sert mesajlar gönderdi haberine yer veren gazete, "Erdoğan Avrupa'yı uyardı: Maskeli haydutlar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Böyle dostlar düşman başına! 1 numaralı ortağımız Amerika ile yeni müttefik Rusya, terör örgütü PKK'ya artık açıktan destek veriyor. NATO'daki müttefiğimiz Almanya, Türkiye'ye silah ambargosu koyuyor. Bir diğer NATO ülkesi Norveç ise FETÖ'cü hainlere kucak açıyor haberine geniş yer veren gazete, "Ateş çemberi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 22 Mart ve 23 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 23 Mart 2017 Perşembe günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..