Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 23 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 23 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

23 Mayıs 2017 Salı günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. FETÖ davasının Sincan'da başlaması, İngiltere'deki terör saldırısı, Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

23 Mayıs 2017 - 08:22

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 23 Mayıs Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

23 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, FETÖ'cü darbenin kilit generallerinin yargılandığı davada şehit annesi haykırdı; Yavruma nasıl klıydınız. Bunların ayaklarına pranga vurulmalı haberine yer veren gazete, "Bu hainlere pranga vurun" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akın Öztürk'ün de yer aldığı darbeciler ilk kez hakim karşısına çıkarken, kelepçeli olarak halkın önünde yürütüldü. Darbecilere vatandaş urgan attı haberine yer veren gazete, "Darbeciler halk önünde" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akın Öztürk, Mehmet Dişli, Mehmet Partigöç gibi darbe girişiminin kilit isimleri dün Sincan Cezaevi kampusuna alınana vatandaşların protestoları arasında duruşma salonuna tek sıra halinde götürüldü haberine yer veren gazete, "İstikamet yargı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Burak Akbay, Fehmi Koru'nun attığı cemaat evlerinde yetişti iftirasıyla 7 yıldır nasıl mücadele ettiğini anlattı haberine geniş yer veren gazete,  "Neden sustum" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Teröristbaşı Gülen'in emrine girip darbe yapmaya kalkışan vatan hainleri, hakim karşısına çıktı. Şehit yakınları, alçaklara idam ipi fırlattı haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz sanıkları için hesap zamanı; Koğuş Kalk" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz daqrbe girişimi elebaşları dün ilk kez Ankara Sincan'da hakim karşısına çıktı. 221 sanıklı davada Yurtta Sulh Konseyi üyesi 38 darbeci asker için 2 bin 988'er kez ağırlaştırılmış müebbet isteniyor haberine geniş yer veren gazete, "Hainlerin Hesap Günü" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 22 Mayıs ve  23 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 23 Mayıs 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..