Gazeteler, gazete manşetleri 23 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 23 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

23 Şubat 2017 Perşembe Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

23 Şubat 2017 - 08:15

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 23 Şubat Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

23 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti, MHP, CHP ve HDP'ye gönül vermiş herkese sesleniyorum deyip şu çağrıyı yaptı: Huzurlu, İstikrarlı lider Türkiye için Evet: " Gelin tarihi reformda birleşelim" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Medya temsilcilerine hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, Siyasette gerginliğin değil, kucaklayıcılığın hakim olmasını istiyoruz dediği habere yer veren gazete, "Siyasette gerilmeyelim" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasından bu sabah, Referandum sürecinden kamudaki ihraçlara, ABD'yle ilişkilerden Suriye operasyonuna kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, Vatandaşın tercihlerine karışmak bizim ne haddimize dedi habere geniş yer veren gazete, "Evet de Hayır da ülkeyi bölmez" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP seçmeninin yüzde 35'inin, MHP seçmeninin yüzde 90'ının Hayır dediğini bu yüzden de AKP'nin korku yaşadığını belirten Halaçoğlu haberine yer veren gazete, "Bunlar 1 hafta kala savaşı bahane edip referandumu iptal edebilir" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'de dünönemli bir gelişme yaşandı ve başörtülülere yönelik son yasak kalktı. Milli Savunma Bakanlığı, TSK'da görevli subay, astsubay ve öğrencilerin başörtüsü takmalarının önünü açtı. Karacılar yeşil, denizciler beyaz, havacılar mavi başörtüsü takacak haberine yer veren gazete, "Son Yasak Kalktı" manşetini attı.

-  Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hesap vermeye başlayan FETÖ'cü hainlerden şok bir itiraf geldi. Özel Kuvvetler Komutanığı baskınına katılan Başçavuş Halit Çelik, Uçaktayken Semih Terzi'nin yanında 2 sivil vardı, ikisi de ekibin dışındaydı dedi haberine yer veren gazete, "Kim bu iki sivil" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum için evet ve hayır şeklinde saf olduğunu belirterek, hayır tarafındakilere dikkat çekti habere yer veren gazete, "Kandil'de hayır diyor" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk Silahlı Kuvvetleri Kıyafet Yönetmeliği'nde değişiklik yapıldı ve başörtüsü serbest bırakıldı haberine yer veren gazete, "Orduda başörtüsü serbest" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 22 Şubat ve 23 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 23 Şubat 2017 Perşembe Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..