Gazeteler, gazete manşetleri 23 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 23 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

23 Temmuz 2017 Pazar günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail açıklamaları, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

23 Temmuz 2017 - 09:18

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 23 Temmuz Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

23 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  23 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ için 450 kilometre yürüyen Kılıçdaroğlu teröre karşı tek adım atmadı. PKK'nın katlettiği Necmettin öğretmen için yapılan yürüyüşe katılmadı haberine yer verne gazete, "Neredesin Kemal bey" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sapanca Gölü'ne hakim yüksek tepeler villalarla doluyor. Daha çok Arap turistlerin tercih ettiği lüks konutların inşaası için yeşil tepeler traşlanıyor haberine geniş yer veren gazete, "Gölsel Dönüşüm" manşetini attı.

İsrail'e El Aksa girişine metal dedektör koymasıyla başlayan gerilim sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan uluslararası topluma seslendi. Bir İsrail TV'si el dedektörü kullanılabileceğini duyurdu haberine yer veren gazete, "El Aksa İçin Dünyaya Çağrı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Milliyet, Mimar Sinan Üniversitesi'nin toplam değeri 15 milyar TL'yi bulan 11 bin sanat eserini sakladığı ultra güvenliklikli depoya girdi haberine geniş yer veren gazete, "Hazine deposu" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı yazılı açıklamada, İslam İşbirliği Teşkilatı Zirve Dönem Başkanı olarak, uluslararası toplumu Harem-i Şerif'e ibadet özgürlüğünü kısıtlayan uygulamaların derhal kaldırılması için harekete geçmeye çağırdı haberine geniş yer veren gazete, "İsrail'in yaptığı kabul edilemez" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bu skandalın başrolünde, FETÖ'cü kalkışma sırasında, şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in öldürdüğü darbeci Semih Terzi'nin baldızı Ayşegül Albayrak var haberine geniş yer veren gazete, "Belediye Şirketindeki müdürü koltuğundan eden olay; Baldız skandalı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Deprem, Bodrum'u boşalttı. Artçı sarsıntılardan kaçan Beyaz Türkler, yatak odasını 300 yıllık değirmenlerin bulunduğu tepeye taşıdı haberine geniş yer veren gazete, "Bodroom yatak odası" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana Seyhan'da 21:30'da aydınlatma ışıkları çalışmayan sokakta evine doğru yürüyen Turushan Çokseyrek (29) bebek ağlaması duydu. Sesin geldiği yöne döğru gitti. Çöp atılan yerde kadın çantası vardı. Çantanın içine yeni doğmuş bir kız bebek konmuştu. Genç adam, bebeği karakola götürdü. Henüz 1 günlük olan bebeğe polisler Vicdan adını verdi. Polis, bebeği atan vicdansızı arıyor haberine geniş yer veren gazete, "Vicdan sokağa atıldı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 23 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 23 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..