Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 24 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 24 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

24 Mart 2017 Cuma günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine geniş yer veren gazeteler, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

24 Mart 2017 - 07:51

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 24 Mart Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

24 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Kılıçdaroğlu'nun meydanlarda sıraladığı hezeyanlar tutmayınca algı operasyonu sokağa taşındı. CHP'nin hazırladığı broşürlerde yalanlar bir biri ardına sıralandı haberine yer veren gazete, "CHP'nin referandum yalanları" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan referanduma ilişkin Evet oylarını yüzde 60'ların üzerinde taçlandıralım dediiği habere geniş yer veren gazete, "Evet'i yüzde 60'la taçlandıralım" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdopan, CNN Türk-Kanal D ortak yayınında soruları yanıtladı: Avrupa'ya Erdoğan'a diktatör deme özgürlüğünüz var ama Erdoğan'ın faşist ya da Nazi deme özgürlüğü yok. Kusura bakmasınlar haberine geniş yer veren gazete, "Diktatör dersen Nazi derim" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP'nin astığı bu afiş Kürtçü-Dinci ayaklanmasının başı olan Şeyh Sait'ten medet umar hale geldiklerini gösterdi haberine yer veren gazete, "Evet için cumhuriyet düşmanına saldırdı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, evet oylarının yüzde 52'nin çok çok üstünde olduğunu açıkladı. Avrupa'ya da sert mesajlar yolladı. 16 Nisan'dan sonra sürprizlerle karşılaşabilirsiniz haberine geniş yer veren gazete, "Evet'ler yüzde 60 ile taçlansın" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CNN Türk- Kanal D ortak yayınından Posta gazetesi Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.Erdoğan şöyle dedi: Avrupa'nın Türkiye'ye yaptıkları kabul edilemez. Ksura bakmasınlar, bana Diktatör dedikleri sürece ben de onlara Nazi, faşist diyeceğim haberine geniş yer veren gazete, "Diktatör derseniz ben de Nazi derim" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 23 Mart ve 24 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 24 Mart 2017 Cuma günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..