Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 24 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 24 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. FETÖ davasının Sincan'da başlaması, İngiltere'deki terör saldırısı, Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

24 Mayıs 2017 - 07:49

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 24 Mayıs Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

24 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah Gazetesi ana sayfasında bugün; FETÖ'cü hainlere kucak açan Almanya'dan ilk kez sağduyulu bir ses yükseldi. Düsseldorf Belediye Başkanı Geisel Artık hamileri değilim dedi haberine yer veren gazete, "Almanya'da FETÖ'ye ilk isyan" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çalıma Bakanı Müezzinoğlu, 2 ay ve daha fazla Bağ-Kur prim borcu olan esnafın, sağlık hizmeti almasını sağlayacak düzenlemenin ayrıntılarını anlattı haberine yer veren gazete, "Borçlu esnafa sağlık müjdesi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, Fransa, Almanya'da onlarca can alan terör örgütü DEAŞ'ın hedefi bu kez İngiltere'ydi. Canlı bomba, Manchester'da konserden çıkan çoğu çocuk 22 can aldı haberine yer veren gazete, "Yine aynı alçaklar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fehmi Koru'nun yuvasına zarar vermemek için bugüne kadar sustuğunu belirten Ertuğrul Akbay şöyle konuştu; "Ertuğrul Akbay Fehmi Koru'nun iftirasına cevap verdi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Enes Kanter, Endonezya'da kıstırıldı. Tam yakalanacağı sırada CIA haber aldı. 5 ülkeyi kapsayan film gibi operasyonla ABD'ye kaçırıldı haberine geniş yer verne gazete, "Kanter içinde kaçtı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İngiltere Manchester'da önceki akşam Avrupa'nın en büyük kapalı konser salonu Manchester Arena'da Amerikalı şarkıcı Ariana Grand'nin konseri vardı. Çoğu çocuk olan hayranları 21 bin kişilik salonu doldurmuştu. 00:30'da konser bitti. Herkes salonun metroya çıkan kapısına yöneldi. Metro girişinde bekleyen 22 yaşındaki Salman Abedi çantasındaki bombayı patlattı haberine geniş yer veren gazete, "Çocuk katilleri" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 23 Mayıs ve  24 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 24 Mayıs 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..