Gazeteler, gazete manşetleri 24 Şubat 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 24 Şubat 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

24 Şubat 2017 Cuma Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

24 Şubat 2017 - 08:01

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 24 Şubat Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

24 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Terör örgütü PKK'nın mitingine izin veren Almanya'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın referandum mitingi için Yasaklansın kampanyası başlatıldı haberine geniş yer veren gazete, Almanya'dan büyük ayıp "Erdoğan'a yasak PKK'ya serbest" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, TSK desteğindeki ÖSO güçlerinin operasyon düzenlediği Suriye'nin El Bab kasabası büyük ölçüde DEAŞ'ten temizlendi haberine geniş yer veren gazete, "El Bab'ın merkezinde arama tarama faaliyetleri yapılıyor" manşetiyle haberi duyurdu.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tayt giyiyor, alkol kullanıyor diye mimlenen tuhaf bir soruşturmayla meslekten atılan hakim adayı Didem Yaylalı'nın 2013'teki intiharı, FETÖ kumpası olarak 15 Temmuz iddianamesine girdi haberine yer veren gazete, "Didem'in dramı iddianamede" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sosyal medyada en küçük bir muhalif görüş bildiren hapse atılırken sanat merkezini yakan kundakçı serbest bırakıldı haberine geniş yer veren gazete, Türkiye'de adalet adamına göre işliyor: "Tweet at, tutuklanan yak, serbest kal" manşetiyle haberi duyurdu.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Suriye'de derinlik 35 km: TSK Öncülüğündeki özgür Suriye Ordusu, Fırat Kalkanı Harekatı'nın 184. gününde El Bab ilçe merkezi tamamen ele geçirildi. DEAŞ'lı teröristlerin kaçtığı kentte döşenen mayın ve bomba düzenekleri temizleniyor haberine yer veren gazete, "TSK ve ÖSO El Bab'ın merkezinde Şükür secdesi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Bu sözleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı almaya giden timdeki Yüzbaşı bahadır Sagun söyledi. Hatta suikastı bildiklerini belirtti. Peş peşe gelen itirafları, diğer hainlerin yalanlarını gözler önüne serdi haberine geniş yer veren gazete, "Bize oteli kırmızı tişörtlü gösterdi" manşetiyle duyurdu.

-  Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Referandum öncesi üst aklın talimatıyla kanlı saldırılara hazırlanan terör örgütü DHKP-C'ye ağır darbe indirildi. İstanbul'daki hücre evlerine yapılan baskından cephanelik çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Hedeflerinde referandum vardı: DHKP-C'ye Kaos Görevi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'deki 370 cezaevinin toplam kapasitesi 187 bin 351. Cezaevlerinde 200 Bini aşkın kişi var. Bu doluluğu azzaltmaya çalışan Hükümet, 10 yıla kadar kesinleşmiş hapis cezası bulunan suçlulara 1 ay kapalı cezaevinde yattıktan sonra açık cezaevine geçme hakkı tanıdı haberine geniş yer veren gazete, "Mahkumlara af gibi düzenleme: Cezaevleri boşalacak" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 23 Şubat ve 24 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 24 Şubat 2017 Cuma Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın