Gazeteler, gazete manşetleri 24 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 24 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Körfez çıkarması ve önemli İsrail açıklamaları, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

24 Temmuz 2017 - 08:23

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 24 Temmuz Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

24 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  24 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

 

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez turunun ilk durağında Suudi Arabistan Kralı Selman  ile görüştü. Körfez krizinin bir an önce diyalogla çözülmesinin bölgenin yararına olacağını belirten Erdoğan, S.Arabistan 'ın bu sürece çok önemli katkı yapabileceğine işaret etti haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez krizine çözüm turunda İslam Alemine birlik mesajı verdi; Kardeş kavgasının kazananı olmaz" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,Savaştan kaçan yüzlerce Suriyeli sanatçı İstanbul'da atölye çalışmaları yapıyor, sergiler açıyor eserlerini Avrupa'ya satıyor. Kendilerine ait bir merkez kuran sanatçılarla konuştuk haberine yer veren gazete, "İstanbul'a sığınan sanat" manşetini attı.

Körfez ülkeleri turuna çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında İstanbul'da sinagog önünde Mescid-i Aksa protestosu yapanlara uyarıda bulundu haberine geniş yer verengazete, "Tepki hukuki ve ölçülü olmalı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İçişleri Bakanlığı, milli güvenliği tehdit eden yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı gelişmeler ve doğal afetlere karşı yeni bir yapılanmaya gitti haberine geniş yer veren gazete, "7/24 hazır ve tetikte" manşetini attı.

Erdoğan, Kral Selman ile Mescid-i Aksa'da yaşananları da değerlendirdi. İsrail 'in yaptıklarının kabul edilemeyeceğinin altını çizdi haberine geniş yer veren gazete, "Oyunlara gelmeyelim" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin sessiz kalmasını fırsat bilerek Ege'deki adalarımızı işgal eden Yunan, bu adalara Lozan'ın yıldönümünde cumhurbaşkanını çıkararak şov yaptı haberine geniş yer veren gazete, "94 yıl önce aldığımız adaları, Yunan 'a geri kaptırdık; Lozan'ın yıldönümünde Yunan tahriki" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk düşmanlarının boykot hevesi kursağında kaldı. Tatilciler, Türkiye'ye aktı. Alman Cumhurbaşkanı Steinmeier, Başbakan Merkel ve Dışişleri Bakanı Gabriel şoka uğradı haberine geniş yer veren gazete, "Şer cephesi, gel cephesi" manşetini attı.

Körfez turunun ilk gününde Suudi Arabistan Kralı Selman ve Kuveyt Emiri El Sabah ile göreni Erdoğan bugün Katar'a geçecek haberine geniş yer veren gazete, "Üç ülkeye üç mesaj" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Teknoloji dün 4 hayat kurtardı. 9 yaşındaki İbrahim, Uludağ'da kaybolduktan 18 saat sonra Drone sayesinde uçurumun  kenarında bulundu. Adana'da deniz bisikletleri batan 3 genç , su geçirmeyen akıllı telefon sayesinde son anda kurtuldu haberine geniş yer vere gazete, "Süper kahramanlar" manşetini attı.

 

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 24 Temmuz Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..