Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 25 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 25 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

25 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

25 Mart 2017 - 07:33 - Güncelleme: 25 Mart 2017 - 07:39

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 25 Mart Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

25 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medya patronlarının, siyaset baronlarının hükümet kurup yıktığı günler hatırlarımızdan çıkmadı haberine geniş yer veren gazete, "Siyaset Baronlarının  oyunlarını unutmadık" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD, Türkiye'nin uyarılarına rağmen PKK'nın Suriye kolu YPG'yi anti tank füzesi Javelin ve Stinger'larla donattı. Rus askerleriyse kollarında YPG armalarıyla görüntülendi haberine geniş yer veren gzete, "Bu nasıl dostluk" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Patronlar kulübü TÜSİAD'ın Başkanı Erol Bilecik, referandumdan sonra Türkiye'nin rekabet gücünü kaybetmemesi gerektiğini söyledi, "Moral lazım" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bugün milletten Evet isteyenler, PKK'yla açılım yıllarında Pes artık dedirtecek hatalar yapmışlar. İşte Önder'in tutanaklara geçen sözleri: HDP'li vekil Sırrı Süreyya Önder mahkemede anlattı: Korkunç sözler manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa terör örgütlerinin açtığı Hayır cephesine katıldı. Hepsi bir olup Türkiye'ye saldırdı. 16 Nisan'daki büyük sınavda doğru şıkkı işaretlemek ise millete kaldı, "İşte tarihi test" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Kırıkkale'de Gökçe Koç parklarda tanıştığı emeklileri evine çağırdı. Kocası Uğur Koç'da sevişmelerini gizlice kaydetti. Karı koca bu görüntülerle şantaj yapıp onlarca emeklinin maaşını elinden aldı haberine geniş yer veren gazete, "Emeklilere seks tuzağı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24 Mart ve 25 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 25 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..