Gazeteler, gazete manşetleri 25 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 25 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

25 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı erdoğan'ın TOBB'daki açıklamaları, Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

25 Mayıs 2017 - 07:28

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 25 Mayıs Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

25 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı TOBB Genel Kurulu'nda milli otomobil için  iş dünyasına seslendi. Montaj, Montaj, Montaj; Bu millete montajcılık hiç yakışmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Montajcılık bu millete yakışmıyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Türkiye'yi kendi kapısında adeta dilenci mesafesinde göremez dedi habere geniş yer veren gazete, "AB olmazsa olmaz değil" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bir kaç yıl önce henüz 14 yaşındayken üst düzey bir emniyet yetkilisi ve 27 çocuğun tecavüzüne uğrayan genç kız yeni bir hayata başladı. Artık büyük şehirde üniversite okuyor ve memurluk yapıyor haberine geniş yer veren gazete, "Kaybolmaya geldim" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika'daki teröristbaşı FETO'nun özel olarak yetiştirdiği 3 kişiden biri olarak tanınan Fehmi Koru, hainlerle içli dışlı ama ona dokunan yok haberine yer veren gazete, "Arkasında hangi güçler var? Fehmi'yi kim Koruyor" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan 2023 hedeflerini ileriye taşıdı. Yerli otomobil için söz aldı. Faizlerin ineceğini vurguladı. Son 4 ayda, 1 milyon 170 bin kişiye iş verildiğini açıkladı. Ve daha birçok müjde sıraladı haberine geniş yer veren gazete, "1 milyon 170 bin kişiye iş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Anne, Şehit polis oğlunun adına dikilen fidanın başında feryat etti; Çok özledim kuzum haberine geniş yer veren gazete, "Ana-Oğul" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24 Mayıs ve  25 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 25 Mayıs 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..