Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 25 Şubat 2017 Cumartesi gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 25 Şubat 2017 Cumartesi gazetelerin 1.sayfalarını oku

Hafta sonu 24 Şubat 2017 Cumartesi Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

25 Şubat 2017 - 07:58

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 25 Şubat hafta sonu Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

25 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi manşetlerinde bu sabah, 15 Temmuz 2016 gecesi darbecilere karşı destan yazan ve Kahramankazan adını alan ilçenin halkı 16 nisan'da  da Evet 'te kararlı haberine yer veren gazete, "Kahramanlardan oybirliğiyle Evet" manşetini attı.

- Dev derbiye 3 gün kaldı, 20 TL'nin altında bal olmaz, Orkestrada kadın ittifakı, Kırmızı halıda prensesler geçidi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'daki toplu açılış töreninde İdam İsteriz sloganları üzerine İdam talebi parlamentoya gelir, temennim odur ki parlamentodan geçtiği anda, bana geldiğinde ben bunu onaylarım haberine yer veren gazete, "Millet idam istiyorsa mesele bitmiştir" başlığıyla habere yer verdi.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Son dönemde Genelkurmaybaşkanı Hulusi Akar ve TSK'yla ilgili sık sık gündeme gelen eleştiriler Karargah'ta nasıl değerlendiriliyor? İşte askeri kaynaklardan yansıyan görüşmeler, "7 eleştiriye 7 yanıt" manşetiyle habere yer verdi.

-  Sözcü gazetesi hafta sonu sabahında ana sayfasından, Melih Gökçek sosyal medyadan duyurdu: Vatandaşın pek çoğu kendine, çoluğuna çocuğuna pompalı tüfek almış. Bu kez darbe teşebbüsü kanlı olur, halk affetmez haberine yer veren gazete, "Ankara'nın AKP'li Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten Korkutan açıklama" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi. 

- Yeni Şafak gazetesi haftasonu manşetinden, Cumhurbaşkanı Erdoğan, idamın geri gelmesiyle ilgili yasayı,  önüne gelmesi durumunda onaylayacağını tekrarladı haberine yer verirken, "Milletimiz ne derse o: İdam için referandum" manşetiyle haberi duyurdu.

- Takvim gazetesi hafta sonu ana sayfasından, FETÖ'cü polis şefi Nazmi Ardıç'tan şike kumpası davasında şok itiraf: Cep telefonuma ByLock indirdim ama kullanmadım haberine yer veren gazete, "Delili kendisi verdi: ByLock" manşetini attı. 

- Akşam gazetesi ana sayfasında haftasonu manşetinde, Akıncılar üssü'nde 15 Temmuz gecesi ele geçirilen Kara Kuvvetleri imamının 31 yıl önce TSK'daki örgütlenmeyi itiraf etmesine rağmen kurmay albaylığa kadar yükseldiği ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Akıncı'daki hain 31 yıl önce anlatmış" manşetini attı.

- Posta gazetesi hafta sonu ana sayfasında, 17 yaşındaki Aleyna, kendisini bebekken terk eden annesi Ümmü Şimşek'le yüzleşmek için izini sürünce korkunç bir cinayeti aydınlığa kavuşturdu. Ümmü Şimşek'i: annesi, ağabeyi, ablası ve iki yeğeni öldürüp boş araziye atmış haberine yer veren gazete, "Katilini buldum anne" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24 Şubat ve 25 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 25 Şubat 2017 Cumartesi Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..