Gazeteler, gazete manşetleri 25 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 25 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

25 Temmuz 2017 Salı günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Körfez gezisi, Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

25 Temmuz 2017 - 08:48

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 25 Temmuz Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

25 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  25 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yıllardır terör örgütü PKK'ya aktarılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi kaynakları, kayyumla birlikte vatandaşa yönelince halkın ve çocukların yüzü güldü haberine geniş yer veren gazete, "Huzur ve güvenin fotoğrafı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez gezisinin ardından, hava savunma sistemi ile ilgili net mesajlar verdi; "S-400'lere göre yol haritamızı belirliyoruz " manşetini attı. 

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başta İstanbul, birçok kenti dev inşaat alanlarına çeviren kentsel dönüşüm, evlerinin temeli bile atılmadığı için yıllardır dönüşemeyen binlerce mağdur da yarattı haberine geniş yer veren gazete, "Sokakta kaldılar" manşetini attı.

FETÖ soruşturmasında bir bölümü 267 gündür tutuklu Cumhuriyet gazetesinin 17 yazar, yönetici ve çalışanı hakim karşısına çıktı, "Cumhuriyet davası başladı; Dünya izliyor" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Dünyanın en büyük türbini üreticileri, 1000 MW'lık rüzgar tesisi yarışması için perşembe günü teklif verecek haberine geniş yer veren gazete, "1 Milyar $'lık yatırım rüzgarı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı havaalanlarında karşılayan Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sami, desteği ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti haberine geniş yer veren gazete, "Diyalogla çözüm mutabakatı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Karısını ve 3 çocuğunu darbeden 15 gün önce Amerika'ya göndermiş Eniştesi FETÖ mollası Kaçmasına yardımdan tutuklanan gazeteci baldızıyla evli haberine geniş yer veren gazete, "MİT raporundaki şok detay; Adil Öksüz'ün amcasının oğlu savcı, dayısının oğlu hakim, ikisi de hala görevde" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre sürecine giren AK Parti teşkilatına seslendi. Milletle kurdukları güçlü bağı işte bu sözlerle dile getirdi haberine geniş yer veren gazete, "Millete can borcumuz var" manşetini attı.

-  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği'nin 2016 Çocuk İstismarı Raporu tüyler ürperten gerçekleri gözler önüne serdi; Son 10 yılda çocuk istismarı vakaları yüzde 700 arttı haberine geniş yer veren gazete, "Korkunç" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez Turu dönüşü Esenboğa Havalimanı'nda Diyanet İşleri Başkanı görevden alındı mı? sorusuna şu yanıtı verdi haberine yer veren gazete, "Henüz görevinin başında" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 25 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 25 Temmuz Salısabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..