Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 26 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 26 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

26 Mart 2017 Pazar günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

26 Mart 2017 - 08:16

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 26 Mart Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

26 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Milyonların temsilcisi STK başkanlarından Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine tam destek: Kalıcı istikrar için evet diyoruz haberine yer veren gazete, "Türkiye'nin 5 büyük STK'sı kenetlendi Oyunlar bozulacak Türkiye kazanacak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bulgaristan'da bugün yapılacak genel seçimlerle Meclis'teki Türk partisi sayısı 2'ye çıkacak haberine yer veren gazete, "Komşu meclise 2 Türk partisi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson, Suriye krizine karşı mücadeleye katkıda bulunan Türkiye'nin 3 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yaparak inanılmaz fedakarlık sergilediğini söyledi habere yer veren gazete, "Türkiye'nin mülteciler için yaptığı inanılmaz fedakarlık" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Milletvekili Muharrem İnce, FETÖ'nün her ayağı ortaya çıkarılırken örgütün siyasi uzantılarına dokunulmamasını balıktaki sözlerle eleştirdi, "FETÖ'cü memur, polis davulcu, zurnacı var ama vekil yokmuş" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupalı liderler, terör örgütlerini sokağa saldı. Sandıktan Hayıor çıkması için var gücüyle çalıştı. Başarısız olacağını anlayınca da Papa'ya sığındı haberine yer veren gazete, "No'lcak Halimiz" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şanlıurfa'da kirayı ödeyemeyince evden atılan 5 kişilik aile eski bir gardıropta yaşıyor haberine geniş yer veren gzete, "Bir dolapta 5 kişi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 25 Mart ve 26 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 26 Mart 2017 Pazar günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..