Gazeteler, gazete manşetleri 26 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 26 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

26 Mayıs 2017 Cuma günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO ziyareti ve yaşananlar, Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

26 Mayıs 2017 - 07:28

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 26 Mayıs Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

26 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan AB ve NATO'nun merkezi Brüksel'de Avrupa ve ittifak liderleriyle temaslarında çarpıcı uyarılar yaptı haberine yer veren gazete, AB'nin kalbinde 5 güçlü mesaj" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Birliği'nden Türkiye'ye verilen sözleri yerine getirmesini istedi haberine yer veren gazete, "Adım sırası sizde" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, Brüksel'de AB Konseyi Başkanı Tusk ve Komisyon Başkanı Juncker ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından taraflar İşbirliğine devam mesajı verdi haberine geniş yer veren gazete, "Brüksel'de devam kararı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri, FETÖ ile bağı olanların listesi hükümetin elinde dedi ve bu çağrıyı yaptı; Bahçeli'den Erdoğan', Kavurmacı yanıtı; Adalet, Hukuk herkese eşit uygulanmalı" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, NATO'da görevl, kaçak FETÖ'cüler, Adriyatik Denizi kıyısındaki Yunanistan, Arnavutluk ve Hırvatistan'da gizli gizli toplantılar yaptı. Yeniden darbe rüyası görmeye başladı haberine yer veren gazete, "NATO Kafa" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kahramanmaraş'ta doğuştan 2 kolu olmayan 22 yaşındaki Beytullah Erol'un hayatı ilkokulda yüzmeye gitmesiyle değişti haberine geniş yer veren gazete, "Sen başarırsın" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 25 Mayıs ve  26 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 26 Mayıs 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..