Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 26 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 26 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

26 Nisan 2017 Çarşamba sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

26 Nisan 2017 - 07:13

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 26 Nisan Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

Referandum geride kalalı 1 haftadan fazla zaman oldu,  26 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- 15 Temmuz'dan sonra binlerce çocuk Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazıp hain darbeyle ilgili düşüncelerini anlattı. İşte büyükleri ağlatacak satırlar: haberine geniş yer veren gazete, "Küçük yüreklerin büyük vatan aşkı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk Hava Kuvvetleri'nin Pars ve Korsan filoları PKK'nın İkinci Kandil yapmaya çalıştığı Sincar ve Suriye'deki Karaçok Dağı'nı eşzamanlı vurdu haberine geniş yer veren gazete, "Sincar'a Pars pençesi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Irak'ın Sincar bölgesinde ve Suriye'nin Karaçok Dağı'nda yer alan PKK hedefleri ilk kez vuruldu. TSK, operasyonların süreceğinin sinyalini verdi haberine yer veren gazete, "Devamı var" manşetini attı.

- Hukukun çiğnenmesinin, demokrasinin işlememesinin, ifade özgürlüğünün gerilemesinin faturasını Türkiye'ye ödettiler. Hepimize geçmiş olsun. haberine yer veren gazete, "Avrupa 13 yıl önce kaldırdığı denetimi geri getirdi; Başa Döndük" manşetini attı.

- Takvim gazetesi bu sabah, Ankara'ya rota çizmeye kalkan Avrupa, sandıkta hezimete uğradı. Provakatörlerinden de üçü yakalandı. Sokak eylemleri elinde patladı. Bütün tuzakları bozulunca şantaja başladı haberine yer veren gazete, "Üç kağıtçılar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Alanya'da devlet Cezaevinden Allah'ın Evine projesini başlattı. Tahliye olan 2 hükümlü imamlardan toplanan parayla proje kapsamında Umreye yollandı. Törene müftü, savcı da katıldı haberine yer veren gazete, "Devlet projesi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 25 Nisan ve  26 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 256 Nisan 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..