Gazeteler, gazete manşetleri 26 Şubat 2017 Pazar gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 26 Şubat 2017 Pazar gazetelerin 1.sayfalarını oku

26 Şubat 2017 Pazar günü sabahında Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

26 Şubat 2017 - 08:24

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 26 Şubat pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

26 Şubat günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında pazar sabahı, Başbakan Yıldırım AK Parti'nin referandum kampanyasını başlattı: Vatandaşlar sandıkta Bütün kalbimle evet diyerek mührü basacak haberine geniş yer veren gazete, "Dilden değil gönülden evet" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi manşatelerinde pazar sabahı, Başbakan Yıldırım, anayasa değişikliğinin 18 maddesini tek tek anlattığı konuşmasıyla kampanya sürecini başlattı haberine yer verdi, "Resmen başladı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi Pazar sabahı ana sayfasından, Bursa bölgesi, organ bağışı ve nakilde üç yıldır Türkiye lideri. Avrupa'nın pek çok ülkesini geride bırakan bölge, başarısını özverili bir takım çalışmasına borçlu haberine geniş yer veren gazete, "Organ naklinde Bursa lider oldu: Mucize yarattılar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi Pazar sabahı ana sayfasından, Çiftçi Bakan'a sesleniyor: Mazot bir kamyon para, Bakan Cevap veriyor: Ben de çiftçiyim, Çiftçi Bakan'a sesleniyor: Gonuşmadan geçmeyecen sen bize cevap verecen... Söyle, çiftçi ne yapsın? haberine geniş yer veren gazete, "Başkanlık gelince bu çiftçinin sorunu çözülecek mi?" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında Pazar sabahı, Ak Parti Referandum kampanyasına Ankara Arena'da start verdi. 15 Temmuz şehitlerine dualar edildi, 16 Nisan için hazırlanan şarkılar çalındı. Başbakan Yıldırım, Biz dilden değil kalpten evet istiyoruz. Bunu da tek tek, tane tane anlatarak, akıllara olduğu kadar kalplere de hitap ederek başaracağız dediği habere geniş yer veren gazete, "Kalpten bir evet" manşetini attı.

- Takvim gazetesi pazar sabahı ana sayfasında, AK Parti, 16 Nisan'daki referandum için Evet kampanyasını onbinlerce kişinin katılımıyla Ankara'da başlattı. Başbakan Yıldırım, tüm Türkiye'ye çağrı yaptı: "İstikbal İstiklal İstikrar için Evet" manşetini attı.

- Akşam gazetesi Pazar günü sabahı ana sayfasından, Başbakan Yıldırım, referandum süreci için AK Parti'nin kampanyasına muhteşem bir törenle start verdi. Yıldırım Bizde korku yok, korkutma da yok. Biz gönülden evet istiyoruz dedi, haberinegeniş yer veren gazete, "16 Nisan'da gönülden Evet" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahı, Sadece bir çift bot, bir boyama kitabı ya da bir kalem çocukların dünyalarını almış gibi gülücük saçmasına yetiyor. Bir grup kadının, yardımseverlerin de desteğiyle köy okullarına gönderdiği hediyeleri alan çocukların yüzü, mutluluğu tarif ediyor haberine geniş yer veren gazete, "İşte mutluluk" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 25 Şubat ve 26 Şubat 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 26 Şubat 2017 Pazar Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..