Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 27 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 27 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

26 Mart 2017 Pazartesi yeni haftanın ilk iş günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları gazetelerde geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

27 Mart 2017 - 08:08

Yeni haftanın ilk iş gününde Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 27 Mart Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

26 Mart haftanın ilk sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Hayır'cı cephenin saptırmalarına karşı hazırlanan kitapçıkta 16 Nisan'da Evet'le gelecek değişim madde madde anlatıldı haberine geniş yer veren gazete, "CHP'nin 20 yalanı tek tek çürütüldü" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçre'deki yürüyüşte yaşanan skandalın ardından Avrupa'ya sert çıktı: Siz bizi üzüyor musunuz, üzüleceksiniz. Daha bu işin başı haberine geniş yer veren gazete, "O silah size döner" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk Silahlı Kuvvetleri, bahar yaklaşırken, Güneydoğu'da başlattığı operasyonlarla terör örgütü PKK'ya ağır darbe indiriyor haberine yer veren gazete, "Süpürme harekatı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başkan Mehmet Keleş'in bu kadrolaşması, sosyal medyada olay oldu ve Hanedanlık diye yorumlandı. Başkanlık işte böyle bir şey denildi haberine yer veren gazete, Düzce'nin AKP'li Belediye Başkanı'ndan şok icraat: "Gelinini, teyzesinin kızını amcasını, 5 yeğenini ve komşusunu müdür yaptı" manşetiyle habere yer verdi.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, ByLock'tan iletişim kuran FETÖ üyeleri, cezaevinde birbirine girdi. Küçük rütbeli hainler, mahkemeye giderken darbeci komutanlarını kravatla boğmak istedi haberine yer veren gazete, "Bağ Lock" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Galatasaray, FETÖ'cülükten aranan Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüp üyeliğinden ihracını reddetmişti. Hükümet sert tepki gösterince dün geri adım atıldı. İki eski futbolcu aidat borcundan ihraç edildi haberine yer veren gazete, "Borçtan atıldılar" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 26 Mart ve 27 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 27 Mart 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..