Gazeteler, gazete manşetleri 27 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 27 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

27 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO toplantısı açıklamaları, Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

27 Mayıs 2017 - 10:02

Ramazan ayına girldiği haftasonu sabahında Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 27 Mayıs Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

27 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, TBMM Komisyonu'nun 15 Temmuz raporu açıklandı; Darbe girişimi kesinlikle FETÖ işi. Kontrollü demek 80 mi,lyonu aptal yerine koymaktır haberine yer veren gazete, "CHP'nin yalanı raporla çürütüldü" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Brüksel'de düzenlenen NATO zirvesi dönüşünde dört önemli mesaj verdi haberine geniş yer veren gazete, "Tutuklu Deniz Yücel'i gündeme getiren Merkel'e sert çıktı; Sizde çok Deniz var" manşetini attı.

- Cumhurbaşaknı Erdoğan, A ile ilişkilerde referandum sürecinde yaşananların geride bırakılması gerektiğini belirtereki 12 aylık bir takvim üzerinde tarafların çalışacakğını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "AB ile 12 aylık yol haritası" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ iddiasıyla yok edilmek istenen Sözcü'nün muhabiri Gökmen Ulu ile internet sorumlusu Mediha Olgun tutuklandı. Muhasebe sorumlusu Yonca Yücekaleli serbest haberine geniş yer veren gazete, "Türk Basını ve Gazetecilik için Kara Gün" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, oısrarla Deniz Yücel'in serbest bırakılmasını isteyen Almanya Şansölyesi erkel'e işte böyle cevap verdi. Benzer talepte bulunan Fransa lideri Macron'a rest çekti: "Sizde Deniz çok" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel dönüşü uçakta gazetecilerle konuştu; Avrupa Birliği ile referandum öncesinde yaşananların geride kalması gerekiyor. Kendilerinden 12 aylık bir takvim aldık. Bunun üzerinde çalışıp gerekli adımları atacağız haberine yer veren gazet, "Avrupa Takvimi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 26 Mayıs ve  27 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 27 Mayıs 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..