Gazeteler, gazete manşetleri 27 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 27 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

27 Nisan 2017 Perşembe sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

27 Nisan 2017 - 07:25

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 27 Nisan Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

 27 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, FETÖ Emniyet imamında bulunan çipten örgütün mahrem arşivi çıkınca düğmeye basıldı. Yılın operasyonunda 3 bin 224 gözaltı kararı çıktı haberine yer veren gazete, "Mahrem arşiv bulundu sır kadro çözüldü" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Sincar Operasyonundan haberleri olmadığını açıklayan ABD'ye sert çıktı: Müttefiklerimiz terörle mücadelede destek olmalı, "Engel değil destek olun" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk jetleri Sincar'ı vurmadan iki saat önce Genelkurmay Karargahı'na çağırılan Amerikan ve Rus askeri ateşelerine operasyon hakkında bilgi verildi haberine yer veren gazete, "O gece son uyarı yüz yüze" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yargıda eşi benzeri görülmemiş kadrolaşmayı, CHP'li Barış Yarkadaş ortaya çıkardı. Yarkadaş, APK, yargı kurumlarına yerleşiyor dedi haberine yer veren gazete, "Ne kadar AKP'li yönetici ve üye varsa yargıya soktular; 900 hakim alındı 800'ü AKP'li çıktı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli İstihdam Seferberliği başlattı. Patronlara, personel artırın çağrısı yaptı. Ve bu söz üzerine son 3.5 ayda 803 bin kişi işe alındı haberine yer veren gazete, "Tek kelimeyle 803 bin kişiye iş" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin başına 4 milyon lira ödül koyduğu PKK'lı terörist Abdi Ferhad, Amerikalı komutanlara Suriye'de rehberlik yaptı haberine yer veren gazete, "Resmen rezalet" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 26 Nisan ve  27 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 27 Nisan 2017 Perşembesabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..